Töötelk 180×250 KE 180*250*200 kollane

981.00 km-ta 804.10

Töötelk 180×250 KE 180*250*200 kollane

Tänu uuenduslikele materjalidele ja läbimõeldud disainile on see usaldusväärne partner ehituses ja kaubanduses.

Töötelgi 210 KE eeliste loetelu on pikk. Lisaks kasutatud polüesterriide valguskindlusele on silmapaistev ka tohutu paindlikkus tänu kergetele ja vastupidavatele materjalidele.

Kirjeldus

Töötelk 180×250 KE 180*250*200 kollane

töötelk

Tänu uuenduslikele materjalidele ja läbimõeldud disainile on see usaldusväärne partner ehituses ja kaubanduses.

Töötelgi 180×250 KE eeliste loetelu on pikk. Lisaks kasutatud polüesterriide valguskindlusele on silmapaistev ka tohutu paindlikkus tänu kergetele ja vastupidavatele materjalidele.

Isegi ühe inimesega saab 180×250 KE-d hõlpsasti seadistada mõne sekundiga ja tänu väikesele kaalule saab seda hõlpsasti mujale kaasas kanda. Võimalikud laiendused ja terve hulk tarvikuid võimaldavad töid elektripaigaldistest keevitustöödeni.

Montaažitelk ei paku kaitset mitte ainult vihma, vaid ka külma eest. Nutikad vihmakaitseribad kõikidel lukkudel takistavad ka vee läbitungimist. Ja 180×250 KE on ka pimedas hästi näha, sest see on varustatud helkurribadega.

Eelised ja omadused:

  • 3 eesmist tõmblukku, mis võimaldavad sissepääsu täielikult või osaliselt kokku keerata
  • 2 suletavat tuulutusava koos võre ja vihmakaitselapiga
  • Kaasas transpordikott
  • Mõõdud P x L x K: 180 x 250 x 200 cm
  • Kaal: umbes 25 kg
  • punane värv

Kaitse vihma ja külma eest sekunditega mullatööde ajal töötelgiga

Pakane, lumi ja vihm on iga ehitusplatsi vaenlased! Liiga palju vihma toob kaasa kallid katkestused toite- ja utiliseerimisliinide (kaablid, torud, kanalid jne) kaevetöödel ning töötajate töövõime ei ole pakase külmaga sama, mis mõnusalt üle nulli. Soojendusega kiirtelk 120 KE  tagab usaldusväärse kaitse vihma ja külma eest. Avatud ehitusplats on kaitstud mõne sekundiga ja katkematu töö on garanteeritud.

See eristab kõiki KE seeria telke:

Veekindlast mittepleekivast PVC-kangast, mis on vastupidav erinevatele ilmastikutingimustele, pakuvad KE-sarja telgid oma suhteliselt suure paigalduspinnaga piisavalt ruumi tuule- ja ilmastikukindlateks välitöödeks. Soojustatud telgiriie on topeltõmblusega, kergesti puhastatav ning seda saab probleemideta desinfitseerida ka keemiliste desinfektsioonivahenditega. Vajadusel võib Trotec tarnida spetsiaalseid elektrisoojendeid, nagu  TEH 70 , TEH 100 ,  TDE 95 või paagita õliküttekeha IDS 30 F salongi soojendamiseks, aga ka spetsiaalseid õhukuivateid nagu TTR 400 D või  TTR 500 D DryBoxiga  _siseruumides tsirkuleeriva õhu kuivatamiseks.

Välis vihma- ja külmakaitse, sisemine mikroobivaba isolatsiooniala

KE sarja telke soovitatakse lisaks paindlikule välistingimustes kasutamiseks ka mobiilseks kasutamiseks siseruumides. Näiteks renoveerimis- või remonditöödel kaubanduskeskustes, mis on avalikkusele avatud. Või meditsiinilise isolatsiooni ja varustusjaamana haiglates, sõjaväehaiglates ning hädaabiteenistustes ja katastroofitõrjes . Hügieenitundlikel eesmärkidel saab kõiki telke varustada kombineeritud TAC õhupuhasti ja ülitõhusa HEPA tahkete osakeste filtriga (H14)  , et luua telgi sees viirusevaba ja hügieeniliselt täiuslik õhukvaliteet.

Varustatud kõige vajalikuga ja seda saab varustada mis tahes lisavarustusega

Ka standardversioonis pakuvad kõik KE-sarja telgid valge, kollase, sinise ja punase värvitoonis rohkem mugavust ja varustust kui teiste tootjate võrreldavad lahendused.

  • Kolm tõmblukku võimaldavad telgi sissepääsu kas täielikult või osaliselt kokku rullida. Tagumine kolmnurkne uks hõlbustab materjali etteandmist.
  • Tagumist lukuga toiteava kasutatakse  vastavalt vajadusele telgi sisemuse ventilatsiooniks , soojendamiseks , niiskuse eemaldamiseks või õhu puhastamiseks .
  • Kaks suletavat ventilatsiooniava koos võre ja vihmakaitselapiga tagavad ereda töövalguse ja värske õhu, kaitstes samal ajal putukate eest.

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!