Töötelk 120 KE 120*120*200 Sinine

624.00 km-ta 511.48

Töötelk 120 KE 120*120*200 sinine

Tänu uuenduslikele materjalidele ja läbimõeldud disainile on see usaldusväärne partner ehituses ja kaubanduses.

Kirjeldus

Töötelk 120 KE 120*120*200 sinine

Tänu uuenduslikele materjalidele ja läbimõeldud disainile on see usaldusväärne partner ehituses ja kaubanduses.

töötelk

Töötelgi 120 KE eeliste loetelu on pikk. Lisaks kasutatud polüesterriide valguskindlusele on silmapaistev ka tohutu paindlikkus tänu kergetele ja vastupidavatele materjalidele.

Isegi ühe inimesega saab 120 KE-d hõlpsasti seadistada mõne sekundiga ja tänu väikesele kaalule saab seda hõlpsasti mujale kaasas kanda. Võimalikud laiendused ja terve hulk tarvikuid võimaldavad töid elektripaigaldistest keevitustöödeni.

Montaažitelk ei paku kaitset mitte ainult vihma, vaid ka külma eest. Nutikad vihmakaitseribad kõikidel lukkudel takistavad ka vee läbitungimist. Ja 120 KE on ka pimedas hästi näha, sest see on varustatud helkurribadega.

Eelised ja omadused:

 • 3 eesmist tõmblukku, mis võimaldavad sissepääsu täielikult või osaliselt kokku keerata
 • 2 suletavat tuulutusava koos võre ja vihmakaitselapiga
 • Kaasas transpordikott
 • Mõõdud P x L x K: 120 x 120 x 200 cm
 • Kaal: umbes 10 kg

KE seeria telgid meditsiinilises kasutuses

Haiglad, hädaabiteenistused ja kriisiabimeeskonnad üle maailma kasutavad meie KE-seeria telke patsientide hooldamisel ja ajutise hädaabipunktina epideemiate hädaolukordades.

Kasutage mobiilse koroonatesti jaamana

Haiguse sümptomitega (nt SARS-CoV, MERS-CoV, COVID-19) juhtude testimiseks ning samal ajal haiglate ja arstipraksiste tõhusaks leevendamiseks kasutatakse KE telke paljudes kohtades mobiilse koroonatesti punktina.

Isolatsiooni/varjestustelk õhupuhasti ja H14 viirusefiltriga (HEPA)

KE seeria telgid on saadaval ka isolatsioonitelkidena, millel on AirgoClean ONE õhupuhasti ja H14 -Particulate Material Filter (HEPA).

Viiruse- ja mikroobivabad töö- ja ravipiirkonnad

Toiteavaga ühendatud H14 osakeste filtriga AirgoClean One õhupuhastaja tekitab telgi sees vastavalt vajadusele atmosfääri positiivse või alarõhu ning filtreerib õhust sisseimetud ja idudega koormatud ruumiõhu efektiivsusega 99,995%. Või teisiti öeldes: 100 000 õhus leiduvast hõljuvast osakesest pääseb ülitõhusast HEPA-filtrist läbi vaid 5 osakest. Õhus levivad viirused filtreeritakse välja ülitõhusal viisil – et kaitsta isoleeritud patsienti ja vältida viiruste pääsemist isolatsioonitelgist välisõhku.

Arvukad rakendusvõimalused:

 • Varustustelk (hädaabivarjupaikades ja sõjaväehaiglates)
 • Isolatsioonitelk (HEPA õhupuhastusega)
 • Puhastustelk (MULTI AIRHANDLER TAC XT 18)
 • meditsiini telk
 • triaaži telk
 • Corona viiruse testimise punkt

KE-sarja telgid karmide välitööde jaoks

Õues töötades võimaldavad KE-sarja telgid töötada aastaringselt vihma ja ilmastiku eest kaitstult erinevates tööstusharudes ja rakendustes, vajadusel Troteci lisaküttelahendustega.

Töötelk mullatöödeks ja paigaldustöödeks

Ehitusplatsidel kasutamisel avaldab telk muljet oma äärmise vastupidavusega aastaringse tuule-, ilma- ja külmakaitsena. Kommunaalettevõtte vastutusalas lõhkenud veetorud, kahjustatud kohaliku energiatarnija maakaablid, aga ka telefoniteenuse pakkuja võrk nõuavad kiiret tegutsemist rikke korral igal aastaajal tagamaks vee, elektri või interneti olemasolu.

Kaitse ilmastiku eest

Sellisteks töödeks tagab telk ilmastiku eest kaitstud tööala, mis on hädavajalik kommunaalettevõtte kaablijaotuskappide elektritöödel. Varjualusena kaitseb telk ka vajalikku tehnikat, töömaterjale ja paigaldajaid vihma, tuule ja ilmastiku eest. Mitu päeva kestvaid töid saab teha KE sarja telgiga olenemata ilmastikuoludest ja vajadusel ka lisaküttelahendusega.

Kaitsetelk kõrgel temperatuuril töötamiseks

Keevitustööd halva ilmaga on tõeline väljakutse, kuid KE-sarja telgi jaoks on see vaid üks paljudest võimalikest kasutusvõimalustest, milles telk saab näidata oma erilisi omadusi. Telgi leegiaeglustav kangas on kuumakindel kuni 500 °C ja seega trotsib keevitustöödel ka kõrgeid temperatuure.

Turvaliseks kinnitamiseks peaaegu igale pinnale ja töö katkematu edenemise tagamiseks ka kõige tugevamate tuuleolude korral pakub Pro Air OÜ kõikidele telkidele professionaalseid kinnitustarvikuid. Saadaval on nii eritellimusel valmistatud tooted, nagu siinikinnitus magnetiga turvaliseks kinnitamiseks raudteerööbastele, kui ka individuaalselt valmistatud lahendused.

Arvukad rakendusvõimalused:

 • Töötelk teetöödeks, kanalisatsiooni, torustiku ja elektritöödeks
 • Montaažitelk hooldus- ja ülevaatustöödeks
 • Tuule- ja ilmastikukaitse (varjualune) ehitustööstuses
 • Kiiresti ehitatav keevitustelk
 • Telk materjalide ja seadmete hoidmiseks
töötelk ehitustöödele

Alati kasutusvalmis: töötav telk ja ilmastikukaitse

Inimeste kogunemised, nagu Fridays for Future, meeleavaldused, nagu G20 tippkohtumine, kontserdid ja suuremad spordiüritused, nõuavad lisaks arvukatele päästeteenistustele kohapeal ka ilmastikukaitset, mis on antud ülesande jaoks sobivate mõõtmetega. Materjalide ja seadmete kaitsmiseks – aga ka ilmastikukindlaks varjualuseks operatiivjuhile, organisatsioonipersonalile või pressiesindajale kohapeal.

Järgmine missioon tuleb kindlasti ja kunagi pole kindel, et kohalikud olud tagavad kohati kallitele ja tundlikele operatiivseadmetele piisava ilmastikukaitse. Vihm ja lumi on tundlikele seadmetele sama kahjulikud kui liigne päikesekiirgus ja sellega kaasnev tehnoloogia tugev kuumenemine, tolmusulgud või mustus. Samamoodi tuleb hädaabiteenistusi tsentraalselt toita ka pikemate tegevuste ajal kohapeal. Paljud head põhjused, mis räägivad meie KE telkide universaalsest kasutamisest.

töötelk

Kui iga sekund loeb: seadistage vaid mõne sekundiga

KE seeria kiirtelgid on tänu uuenduslikule klaaskiust kinnitussüsteemile kasutusvalmis sekunditega ning on hästi ette valmistatud igat tüüpi kriisideks või suursündmusteks. Kokkupandavate telkide intuitiivne käsitsemine muudab juhendamise või koolituse tarbetuks. Telgi saab avariikohal väga lühikese ajaga püsti panna vaid üks inimene ning sama kiiresti lahti võtta ja kompaktselt alarmsõidukisse laduda.

Loomulikult on võimalikud ka eriversioonid signaalvärvides, nagu ka individuaalne trükkimine telgikangale.

Üritused kulgevad koos KE sarja telkidega

Kas varustusjaamana jooksurajal, meditsiinitelgina finišialas või tuule, ilma ja päikese eest kaitseks triatlonivõistluste üleminekualal: KE sarja Trotec telgid tagavad alati spordiürituste kulgemise. sujuvalt! Lisaks lihtsale käsitsemisele hindavad korraldajad ka kokkupandud KE telkide kompaktseid mõõtmeid. Käepäraselt pakitud telke saab hõlpsasti hoiustada ka väljaspool jooksuhooaega ning hooajal materjalikärus kaasas kanda, et ka spontaanne kasutamine saaks probleemideta teoks.

Algusest lõpuni: hästi varustatud tippsportlikuks soorituseks! 

Arvukad rakendusvõimalused:

 • Operatsioonitelk politseile, tuletõrjele ja abiorganisatsioonidele
 • Materjali ja varustuse ilmastiku- ja päikesekaitse kohapeal
 • Värskenduspunkt spordiüritustel
 • Tuule-, ilma- ja päikesekaitse triatlonivõistluste üleminekutsoonis

Eridisain individualistidele

Eridisainide puhul on meil alati selge vastus: “Kõik on võimalik!”. Ja et see väide pole lihtsalt tühi fraas, seda tõestavad meie arvukad erikujundused ülemaailmselt tuntud ettevõtetele. Pole vahet, kas soovite “oma telki” spetsiaalses värvitoonis, et see sobiks teie ettevõtte disainiga või oleks varustatud täiendavate vaateakende ja tarneavadega: me saame teile pakkuda teie vajadustele kohandatud telki peaaegu igas võimalikus disainis ja suuruses!

See veenab tegevuses:

 • 1,44 m² tuule- ja ilmastikukindel tööpind
 • Seadistab mõne sekundiga vaid 1 inimene
 • Õigete tarvikutega on see kiiresti valmis kasutamiseks kõikjal ja iga ilmaga
 • Ruumisäästlik ja hõlpsasti mahutav kompaktses kandekotis
 • Saab kaasas kanda igas avarii- ja valvesõidukis
 • Lihtsaim käsitsemine, koolitust pole vaja
 • Kütteseadme , õhukuivati ​​ja õhupuhasti toiteava
 • Lihtne puhastada (kõrgsurvepestav) ja desinfitseerida
 • Suur valik mudeleid, erinevad värvid, individuaalselt seadistatavad

Seadistage sekunditega

Lihtsalt pakkige lahti, seadistage, valmis!

Telgi püstitamiseks on vaja ainult ühte inimest. Telgi saab püsti panna vaid mõne lihtsa sammuga vähem kui minutiga. Kokkupanek on nii lihtne ja intuitiivne, et pikka ja keerulist juhendamist pole vaja.

Telk seisab otse omaette.

Praktilised klaaskiudvardad annavad telgile kiirkinnitusega alumiiniumist kuulliigendite kaudu otsese sisemise stabiilsuse ning tagavad seeläbi iseseisva ja kindla aluse.Sõltuvalt tuule kiirusest ja ümbritsevast olukorrast saab teostada ka täiendavat kinnitust optimaalselt sobivate tarvikutega.

Kiirelt jälle kokku pakitud.

Pärast edukat kasutamist saab telgi sama lihtsalt ja kiiresti transpordikotti tagasi pakkida, nagu see oli eelnevalt püsti pandud – hästi kaitstud ja kompaktselt hoituna kuni järgmise kasutuskorrani!

Kui vajad lisainfot meie töö ja telkide montaaži kohta, aitame ja nõustame Sind meeleldi. Kasutage meie aastatepikkust kogemust – me nõustame teid individuaalselt ja täpselt teie konkreetse rakenduse jaoks.

HÄSTI LÄBIMÕELDUD JA TÄIUSTATUD: 120 KE LAMEKATUSEGA TELK ÜKSIKASJALIKULT

3-kordne jagatav sissepääs

Lai või kitsas: olenevalt sellest, kuidas soovite end kaitsta ilmastiku, pimestavate päikesekiirte või uudishimulike pilkude eest, saate sissepääsuala paindlikult kohandada. Kas avatud kogu laiuses, ainult pooleldi (vasak või parem külg) või keskelt – kolmeks osaks jaotav sissepääsutent kohandub iga nõudega.

Kõrgeim töötlemiskvaliteet

Katsetatud: Troteci telkide eriti vastupidav materjalikvaliteet vastab professionaalse sektori kõrgeimatele nõudmistele. Kõik detailid on end praktikas juba mitu korda tõestanud ja hästi läbi mõeldud. Nii läbipaistmatu valge PVC lapp kui ka värviline PVC tent avaldavad muljet oma suure vastupidavuse ja vastupidavusega. Eriti kerged klaaskiust postid tagavad stabiilsuse, optimaalse käsitsemise ja kiire seadistamise. Tänu vastupidavatele metalljalgadele seisavad telgid kindlal pinnasel igas olukorras.

Toiteava ja kolmnurkne uks

Avatud kõigele: tagaseina saab tõmblukuga keskelt avada, et saaksite toitetorusid, voolikuid või kaableid telgi sisemusse vedada. ideaalne nt. B. küttekeha, õhupuhasti või õhukuivati ​​ühendamiseks. Kolmnurkne uks sobib ideaalselt tagumise sissepääsu, ventilatsiooni või materjali etteande jaoks.

Tuulutusavad

Värske õhu jaoks siseruumides: telgi seintesse on integreeritud 2 laia ventilatsiooniava, et saaksite töötada hästi ventileeritavas sisemuses ka siis, kui sissepääs on suletud. Sisseõmmeldud võrkkangas kaitseb putukate sissepääsu eest. Kokkurullitud tent on kinnitatud kahe rihmaga. Vihma korral saab presendi takjapaelaga tihedalt sulgeda.

Kaitstud tõmblukud ja fikseeritud õmblused

Tugev ja vihmakindel: sagedaseks kasutamiseks kasutatakse ainult kvaliteetseid tõmblukke. Need on vihma eest kaitstud Velcro klapiga, et vesi ei saaks sisse tungida. Ja maksimaalse vetruvuse tagamiseks on materjalide ühendused ja üleminekud kogu telgi ulatuses kindlalt õmmeldud või tugevalt keevitatud.

Valguskindel ja leegiaeglustav riie

Sees saab eristada värve: Telgi nahk koosneb kvaliteetsest kaetud PVC riidest. See tagab valguskindluse töötamiseks ohutult ja telgi sees väsimatult ning on oluline erinevat värvi kaablijuppide kiireks värvituvastuseks. Leegiaeglustav kangas vastab ka tulekaitsenõuetele.

Helkurribad telgil

Ohutus ennekõike: Välisseinal on hõbehall helkurriba, et kasutuskoht poleks mitte ainult varjestatud, vaid ka pimedas hästi nähtav. Nii et nt. Näiteks autojuhid näevad esituledes juba kaugelt, et töötelk on püsti pandud. Sädelev helkurpael on tugevalt riide külge õmmeldud.

Praktiline jalarihm

Väike detail suure efektiga: alumisse serva õmmeldud jalarihm tagab telgi kiire ja lihtsa püstitamise. Presendi saab jalaga kindlalt maa külge kinnitada ning samaaegselt alumiiniumist kuulliigendi ketast sisse vajutades avanevad ristatud klaaskiudpostid kiiresti ja lihtsalt iseenesest. See tähendab, et telgi saab püstitada vaid üks inimene väga lühikese ajaga.

Ruumi säästmiseks hoitud eemal

Tellimus peab olema: Telk on kompaktselt kokku volditud tarnekomplekti kuuluvas kandekotis. Vastupidav PVC-koti  saab kiiresti ja lihtsalt  ära panna igasse kaubikusse või hädaabisõidukisse. Tänu suurtele kanderihmadele saab kotti kanda ka näiteks üks inimene täies tööriietuses üle õla.


LISAVARUSTUSES TROTECI TÖÖTELKIDE KINNITUSTARVIKUD

Olgu see põrkepiirdel, varustuselementidel, siledatel pindadel või sillutuskivide vahekohtades – Troteci originaaltarvikutega saate kindlalt tagada optimaalse stabiilsuse tuule ja ilmaga. Samuti olete hästi varustatud erinevate maastikuolukordade ja -pindade jaoks. Näpunäide: lihtsalt ühendage erinevad kinnituslahendused, et saaksite igale olukorrale asjakohaselt reageerida.

töötelk

Magnetkinnitused, nt. B. põrkepiirete jaoks
Lihtsalt kinnita ja valmis! Kasutamisel saab kinnitamiseks ideaalselt kasutada mitmesuguseid metallpindu. Lihtsalt kinnitage integreeritud pingutusrihma aasaga magnetkinnitus põrkepiirete, sõidukite, masinate, generaatorite või terasuste, sammaste, sillapiirete külge. Tugev magnetjõud tagab kindla hoidmise. Magnetkinnituse suurus sobib ideaalselt ka Troteci plaadipulgaga.

töötelk

Plaadipulgad sillutuskivivahede või pinnase
jaoks Tugevast metallist valmistatud plaadipulgad on saadaval pikkusega 20 cm ja 40 cm. Lihtsalt lükake massiivsed pulgad maasse, heinamaadele, mururibadele või laotud sillutuskivide ühenduskohtadesse. Tihvtiotste nurga all olev kuju sobib täpselt sillutise vahetükidesse. Üksi või koos magnetkinnitusega, mis sobib täpselt plaadipea külge – plaadipulgad on pingutusrihmade jaoks ideaalne kinnituspunkt.

töötelk

Veekotid usaldusväärseks kaalumiseks
Telgi mustuse servi või teleskoopvarraste T-jalgu saab kaaluda vastupidavast PVC-st valmistatud 2-meetrise veekotiga. See muudab ümbermineku või õhkutõusmise peaaegu võimatuks. Veekott täidetakse kiiresti ja kaalub seejärel kuni 20 kg. Pärast kasutamist tühjendate lihtsalt vee uuesti ja voldite tühja kesta kompaktselt ja ruumisäästlikult kokku. Veekott pakub ka pingutusrihmadele head ja lihtsat hoidmist.

töötelk

T-jalaga teleskoopvardad kõrge stabiilsuse tagamiseks
Kvaliteetsed roostevabast terasest teleskoopvardad on astmeliselt reguleeritava kõrgusega kuni 2,20 m. Lisaks saab vardaelemente ka täielikult eemaldada. See võimaldab vardad kiiresti ja lihtsalt telgi rihmadesse pista. Libisemiskindlate kõvakummist pistikutega T-jalad tagavad isekandvate töötelkide täiendava stabiliseerimise.

töötelk

Pingutusrihmad kinnitamiseks
Troteci 2,5 meetri pikkused pingutusrihmad on valmistatud äärmiselt vastupidavast nailonkangast. Olgu tihvtide, kaitsepiirete, kanistrite, sõiduki aasade, puude või teleskoopvardade otsas – astmeteta reguleeritavate pingutusrihmade abil saab teie paigaldustelgi kiiresti ja lihtsalt igas olukorras suurepäraselt kinnitada.

töötelk

Iminapahoidik siledatele pindadele
Siledate klaas-, plast- või metallpindade, nt. B. sõidukitel on iminapa hoidik usaldusväärne ja mugav paigaldusvõimalus. Suurt kangi saab hõlpsasti käsitseda ka töökinnastega. Iminapa kinnitamiseks vaakumiga piisab kangi kokkuklappimisest. Pingutusrihma saab nüüd stabiilse metallist aasa külge haakida. Samuti saab iminapahoidja eemaldada kiiresti, lihtsalt ja jääke jätmata.


Tehnilised kirjeldused

Lamekatuse telk 120 KE

Telgi mõõtmed
kokkupanduna: Pikkus: 1,2 mx laius: 1,2 mx kõrgus: 1,5 m
Pindala: 1,44 m²
katuse pindala: lamekatus

Materjal
Tugev PVC lapp on valguskindel, vetthülgav ning kergesti puhastatav ja desinfitseeritav. Ümberringi on õmmeldud hallid helkurribad ning kõik lukud ja tuulutusavad on kaitstud vihmakaitseribadega. Jalad on metallist.

Kandekott Kaasas kandekotiga
Kaal: 10 kg (koos telgiga)
Omadused: vastupidav, kompaktne, ruumisäästlik, lihtne transportida

Võimalikud värvikombinatsioonid
kollane/valge
punane/valge
sinine/valge

Soovi korral on saadaval individuaalsed suurused, ettevõtte disaini mudelid ja muud tarvikud.

töötelk

ÕIGE VARUSTUS IGAKS RAKENDUSEKS, LOOMULIKULT TROTECILT

Kuna iga ehitusplats ja iga rakendus on erinev, saame teile pakkuda ka kohapeal testitud professionaalseid kütte- , niiskuse- , õhupuhastus- ja ventilatsiooniseadmeid , mis sobivad meie professionaalse töö ja monteerimistelkide jaoks .

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!