Allahindlus!

Robottolmuimeja DEEBOT N8

389.00 km-ta 324.17

Robottolmuimeja DEEBOT N8

Usaldusväärne puhastamine igal ajal ja igal pool

DEEBOT N8 on robotfunktsiooniga tolmuimeja, mis kasutab OZMO™ tehnoloogiat põranda samaaegseks tolmuimemiseks ja moppimiseks. Uusima TrueMapping tehnoloogia abil saab see luua oma ümbrusest üksikasjaliku ja täpse kaardi.*

Kirjeldus

Robottolmuimeja DEEBOT N8

Usaldusväärne puhastamine igal ajal ja igal pool

DEEBOT N8 on robotfunktsiooniga tolmuimeja, mis kasutab OZMO™ tehnoloogiat põranda samaaegseks tolmuimemiseks ja moppimiseks. Uusima TrueMapping tehnoloogia abil saab see luua oma ümbrusest üksikasjaliku ja täpse kaardi.*

Seade pakub põhjalikumaid puhastustulemusi** koos vaiba tuvastamisega, et suurendada vaiba imemisvõimsust ilma seda moppimata. Automaatset tühjendamise jaama on võimalik eraldi juurde osta. Seda on saadaval nii elegantse Space Grey või Pearl White värvitooniga.

Robottolmuimeja ja -mopina, on DEEBOT N8 ideaalne lahendus erinevatele põrandatele, nagu näiteks vaibad, laminaat, PVC, parkett või plaadid.  Lemmikloomaomanike jaoks, on DEEBOT N8 robottolmuimeja ka praktiline lahendus kassi või koera karvade hügieeniliseks tolmuimemiseks.

Võimas tolmu imemine ja tolmu eemaldamine isegi vaipadel
Tänu innovaatilisele materjalile ja imemiskanali kujundusele optimeerib revolutsiooniline rõhu säilitamise süsteem roboti efektiivsust ja tagab suure imemise, samas kui DEEBOT N8 jääb töö ajal hämmastavalt vaikseks.
Imemist on olnud võimalik suurendada kuni 2300 Pa ja puhastustõhusust 53 protsenti*.Koos uusima väleda harja ja režiimiga Max+ puhastatakse vaipadest isegi juurdunud tolm ja see eemaldatakse usaldusväärselt.
See teeb N8-st ideaalse robottolmuimeja kõigile kassi- ja koeraomanikele, kes soovivad lemmikloomade karvu erinevatelt põrandapindadelt eemaldada.

Tolmu imemine ja moppimine ühes
OZMO™ moppimissüsteemiga saab DEEBOT N8 üheaegselt tolmu imeda ja moppida. Uuenduslik tehnoloogia võimaldab teil seada neli niiskustaset vastavalt erinevatele vajadustele ja põrandatüüpidele, nagu näiteks laminaat, puitpõrandad või plaadid – mugavalt rakenduse kaudu.
Veepaak on spetsiaalselt ette nähtud suurte alade jaoks, nii et te ei pea puhastamist katkestama, et seda veega uuesti täita. Tänu vaipade tuvastamise funktsioonile tuvastab N8 vaibad koheselt ja reageerib vastavalt,
Automaatne laadimisfunktsioon
Pidev puhastamine

Isegi pikad puhastusteed pole N8 jaoks probleemiks. Kui aku on tühi, naaseb robottolmuimeja automaatselt dokkimisjaama.

Niipea kui see on täielikult laetud, jätkab seade põranda puhastamist sealt, kus see pooleli jäi. Seega tagab DEEBOT sujuva ja põhjaliku puhastuse.

Rakenduse kaudu juhtimine

Rakenduse abil saate oma robotit mugavalt igas olukorras juhtida ja planeerida puhastamise aega või kontrollida puhastamise praegust olekut.

Üheaegselt saab salvestada kuni kaks kaarti ja neid saab individuaalselt kohandada – selliste funktsioonidega nagu näiteks Virtual Boundary™, mis piirab robottolmuimeja tööpiirkonda – või saab määrata teatud alad üksikute puhastustoimingute jaoks.

dToF-laseril põhinevad andurid
dToF (otsene lennu aeg) laserskaneerimine on lennundustööstuses kasutatav tuvastustehnoloogia. See võimaldab DEEBOT N8-l skaneerida ja kaardistada ümbrust veelgi kiiremini ja täpsemalt ning kavandada tõhusa puhastustee.
Eriti suuremad majad saavad sellest paremast jõudlusest ja üksikasjalikumast kaardistamisest kodu puhastamisel kasu.
TrueMapping tehnoloogia

Tehnoloogilise teerajajana tõi ECOVACS esimesena kodumajapidamises kasutatavate robotite valdkonnas turule laserpõhise kaardistamis- ja navigatsioonitehnoloogia, mis on tuntud kui TrueMapping.

Mõne sekundi jooksul kasutab DEEBOT N8 tehnoloogiat enda ümbruse kaardi loomiseks ja kodus turvaliseks liikumiseks. See usaldusväärne navigatsioonikontseptsioon võimaldab teie põrandaid tõhusalt ja põhjalikult puhastada.

Mitme põranda kaardistamine
Robot skaneerib mitu kaarti ja salvestab kuni kaks. See kohandab oma puhastusprotsessi vastavalt, kui tuvastab, millisel kaardil seade asub.
Muidugi saate igal korrusel seada ka ruumid, mida soovite, et DEEBOT puhastaks.
Virtual Boundary™

Looge rahulikke oaase, samal ajal kui teie DEEBOT hoolitseb teie põrandate puhastamise eest, tõmmates virtuaalsed piirid, mida robottolmuimeja arvestab.

Virtual Boundary™ funktsioon võimaldab teil kasutada ECOVACS Home rakendust, et määrata alad, mida teie robot peaks vältima.

Ühildub automaatse tühjendamise jaamaga

DEEBOT N8-t saab kombineerida automaatse tühjendamise jaamaga.

Selle 2,5 l mahutavusega ühekordselt kasutatav tolmukott sisaldab looduslikku ja keskkonnasõbralikku paberist käepidet.
Seda tolmukotti on lihtne paigaldada ja seda tuleb vahetada kuni iga 30 päeva tagant.

Automaatset tühjendamise jaama on võimalik eraldi juurde osta. Seda on saadaval nii elegantse Space Grey või Pearl White värvitooniga.
Kasutajasõbralik juhtimine ECOVACS HOME rakenduse kaudu tagab samuti meeldiva põhjaliku puhastuskogemuse.

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!