Allahindlus!

Pesev robottolmuimeja Ecovacs Deebot U2

Original price was: 249.00€.Current price is: 229.00€. km-ta 187.70

Robottolmiimeja Deebot U2 on 2020 aasta mudel. Deebot U2 on väga hea hinna ja kvaliteedi suhtega. Lisaks tolmu imemisele tõmbab see robot põranda üle ka niiske mopiga. Moppi niisutatakse OZMO tehnoloogiaga, mis pumpab vett mopile läbi rakendusest juhitava pumba.

Laost otsas

Kategooria:

Kirjeldus

Pesev robottolmuimeja Ecovacs Deebot U2

Robottolmuimeja Deebot U2 on 2020 aasta mudel. Deebot U2 on väga hea hinna ja kvaliteedi suhtega. Lisaks tolmu imemisele tõmbab see robot põranda üle ka niiske mopiga. Moppi niisutatakse OZMO tehnoloogiaga, mis pumpab vett mopile läbi rakendusest juhitava pumba.

Seade koristab ruumi süstemaatilise edasi-tagasi koristusmustri järgi, tagades oluliselt põhjalikuma, kvaliteetsema ja kiirema puhastuse. Tolmiimeja salvestab puhastatud rajad. Kui seade keset puhastust peatada ja uuesti sisselülitada, siis jätkab ta sama puhastusteed.

Vaipade jaoks mõeldud funktsioon Max+ suurendab nendel liikumisel imemisvõimsust tavarežiimiga võrreldes 2,5 korda.

U2 omadused:

  • Tolmu imemine ja märgpuhastus korraga
  • Süstemaatiline puhastustee suurema efektiivsuse saavutamiseks
  • Maksimeeritud puhastustulemus Max+
  • Blokeerige alad magnetlindiga, kuhu robot ei tohiks liikuda

Imemis- ja märgpuhastusfunktsioonide kombinatsiooniga seade eemaldab Deebot U2 mustuse ja plekid samal ajal. Lihtsalt pane külge või eemalda puhastusplaat koos lapiga, et muuta imemise ja märgpuhastuse seadistust. Elektrooniliselt juhitav veepump (OZMO) niisutab lappi pidevalt, et masin märgpuhastusega hakkama saaks. Niisutuse astet saab mugavalt mobiilirakendusest juhtida.

Eriti nõudlike puhastustoimingute jaoks mõeldud imemistase Max + suurendab imemisvõimsust tavarežiimiga võrreldes 2,5 korda. Lisaks on individuaalseks puhastamiseks saadaval erinevad puhastusrežiimid (automaatne, servade ja punktide puhastamine).

Kasutajasõbraliku rakenduse ECOVACS abil saab hõlpsalt määrata puhastamise aja ja režiimid, jälgida puhastamise olekut ja nautida kõiki automatiseeritud koristuse eeliseid.

Piirake ala, kuhu DEEBOT U2 ei tohiks sõita. Lihtsalt kinnitage magnetiline piiririba (müügil eraldi) sinna, kus soovite takistada Deebot U2 läbimist.

Komplektis: seade, 4 küljeharja, kaks ühes veeanum koos tolmuanumaga, mopp, 5 üheksordset moppi, varufilter, laadimisjaam.

Töörežiime Auto, Ääred, Kohtpuhastus
Mopi võimalus Jah, OZMO niisutussüsteem
Tööaja programmeerimine Jah
Tööaeg 110 min
Ületatava lävepaku kõrgus 18 mm ilma mopita, 12 mm mopiga
Laadimisaeg 4,5 tundi
Müratase 66-77 db
Harju 2 küljeharja, pöörlev peahari seadme all.
Seadme kõrgus 7,9 cm
Äpiga juhitav Jah

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!