Osonaator Airozon Supercracker

4,484.00 km-ta 3,675.41

Professionaalne osooni generaator aegasäästva hapniku regenereerimise tsükliga.

500 m3/h

10000mg/h

Osooni generaator suudab osoonimise abil eriti kiiresti desinfitseerida pindu ja siseõhku ning kõrvaldada olemasolevad viirused – sobib ideaalselt kooli- ja lasteaiaruumide, hotellitubade, puhkekorterite, kodumajutuse, avalike ruumide või transpordivahendite steriliseerimiseks.

Kirjeldus

Professionaalne osoonigeneraator aegasäästva hapniku regenereerimise tsükliga.

Osooni generaator suudab osoonimise abil eriti kiiresti desinfitseerida pindu ja siseõhku ning kõrvaldada olemasolevad viirused – sobib ideaalselt kooli- ja lasteaiaruumide, hotellitubade, puhkekorterite, kodumajutuse, avalike ruumide või transpordivahendite steriliseerimiseks. 

Kuna eriti kohtades, kus on palju inimesi koos, on palju külastajaid või ruumide kasutajad vahetuvad sageli, on tõhus nakkuskaitse nõuetele vastava hügieenikontseptsioonina hädavajalik.

Traditsioonilistest puhastusmeetoditest üksi siin sageli ei piisa, sest need on osutunud vähem tõhusaks ning nõuavad ka palju aega, personali ja kemikaale, kuigi ei saa kindlalt veenduda, et isegi raskesti ligipääsetavad kohad on täielikult desinfitseeritud. pühkige desinfitseerimine.

Kiire ja täielik osooni desinfitseerimine Airozon® Supercrackeriga

Üks kiiremaid ja tõhusamaid meetodeid pindade ja siseõhu desinfitseerimiseks on professionaalne Airozon® osoonimine. Airozon® Supercracker osooni desinfektsiooniseadmega võivad kõik osoneeritavad alad olla pidevalt kokku puutunud eriti reaktiivse osoonikontsentratsiooniga, mille tulemuseks on nakkuslike mikroobide kiire oksüdatiivne lagunemine. Airozon® Supercrackeriga tagab patogeensete viiruste ja bakterite usaldusväärse hävitamise ning on sama tõhus eoste, mikroobide ja kahjulike mikroorganismide vastu.

Stabiilsed osooni jõudlusväärtused optimaalsete desinfitseerimistulemuste saavutamiseks

Airozon® Supercrackerisse sisseehitatud kvaliteetne kõrgepingeseade töötab isoleeritud dielektrilise barjääriga, et saavutada välisõhu tingimustes kõrge osooni väljund 10 000 mg/h. See osoonitase on eriti ideaalne siseruumide ja sõidukite desinfitseerimiseks, aga ka lõhna tagajärgede kõrvaldamiseks pärast tulekahju ja veekahjustusi.

Airozon® Supercracker pole mitte ainult eriti võimas osooni desinfektsioonivahend, vaid ka üks kiiremaid:

See mobiilseade on sama kiiresti võimeline tekitama eriti reaktiivseid osoonikontsentratsioone viiruste, bakterite, eoste ja lõhnamolekulide oksüdatiivseks lagundamiseks toaõhus ja pindadel, nagu ka see kiirendab osooni liigset lagunemist hapniku tehnilise regenereerimise teel pärast seda. ravi võib tuua. Sinu eelis: Oluliselt lühemad raviajad võrreldes sama võimsate seadmetega!

Sobib ka tõrksate lõhnade neutraliseerimiseks

Koristus- ja renoveerimisspetsialistid puutuvad oma töös sageli kokku tõrksate lõhnadega, mis sageli püsivad ka pärast lõhnaallika eemaldamist, kuna on tunginud sügavale vaipadesse, mööblisse, seinavoodrisse ja muudesse materjalidesse. Airozon® osoniseerimine Airozon® Supercrackeriga pakub ka siin professionaalset abinõu. Lõhna kandvad molekulid lagundatakse osooni abil oksüdatiivselt – lõhna allikas neutraliseeritakse, lõhn kõrvaldatakse, probleem laheneb.

Airozon® Supercrackeri kasutamine on väga lihtne ja pakub palju eeliseid, eriti võrreldes tavapäraste puhastusmeetoditega:

 • Automatiseeritud ravi kasutamine ilma personali kohustuseta
 • Väga aega säästev protsess
 • Sobib ka planeerimata kiireteks missioonideks
 • Töötab ka raskesti ligipääsetavates kohtades, kuhu sageli mehaaniliste meetoditega ei jõuta
 • Kasutatav praktiliselt igas soovitud kohas – pistikupesast piisab
 • Jääkidevaba lõhna eemaldamine ilma kemikaalideta

Airozon® osoonigeneraatorite tööpõhimõte

1. Airozon®-seeria generaatorid kasutavad välisõhus olevat hapnikku osoniseerimiseks molekulaarse ühendina.

2. Ümbritsev õhk imetakse sisse osoonigeneraatoriga ja allutatakse seadmes elektrilahendusprotsessile, misjärel kaheaatomiline hapnikumolekul jagatakse kasutatava energia toimel kaheks üksikuks hapnikuaatomiks vabade radikaalidena.

3. Aatomi hapnik rekombineerub (A) hapniku molekuliga, moodustades osooni.

4. Osoon on väga tugev oksüdeerija, millel on kõrge reaktsioonipotentsiaal ja seetõttu tõhus reagent välisõhus olevate segavate ainete lagundamiseks. Osoonimolekuliga seotud radikaalid lahustuvad molekulaarsest ühendist (B) ja reageerivad välisõhus olevate ainetega, isegi kui neid esineb väga väikeses kontsentratsioonis. See õhus levivate ja statsionaarsete saasteainete (nt põrandas, seinas, laes) oksüdatiivne lagunemine põhjustab lõhna neutraliseerimise ja desinfitseerimise, tappes viirused, bakterid, hallitusseened ning kantserogeensed ja allergeensed mikroorganismid.

5. Reagentidega hapnikuaatomite oksüdeerimise tulemusena muunduvad osooni molekulid hapniku molekulideks.

6. Oksüdeerimata osoonimolekulid lagunevad oma metastabiilse ühenduse tõttu samuti teatud aja möödudes uuesti hapnikuks, jätmata kahjulikke jääke. Siseruumides jääb osooni poolestusaeg tüüpilistes tingimustes tavaliselt vahemikku 30–60 minutit, mis tähendab, et osooni kontsentratsioon ruumiõhus väheneb loomulikult iga tunniga poole võrra.

7. Tehniline hapniku regenereerimine: integreeritud hapniku regenereerimise tsükliga osoonigeneraatorid, nagu Airozon Supercracker, võivad oluliselt lühendada osooni loomuliku hapnikuks lagunemise kestust (6), kiirendades protsessi märgatavalt osooni aktiivse hapnikukonversiooni kaudu.

Miks on Airozon® osoonimine nii tõhus?

Osoon on üks võimsamaid looduslikult esinevaid sterilisaatoreid maailmas ning tänu oma bakteritsiidsetele, virutsiidsetele ja sporitsiidsetele desinfitseerivatele omadustele on see tõhus vahend mikroorganismide, näiteks bakterite, eoste või viiruste kõrvaldamiseks.

Looduses tekib osoon kõrgemates õhukihtides päikese ultraviolettkiirguse toimel ja maapinna lähedal pikselöögi või koskede tagajärjel. See looduslikult esinev osoon puhastab pidevalt õhku ja vett. Suurimad looduslikud osoonikontsentratsioonid on mererannas või alpi- ja metsaaladel – kohtades, kus tunnete end automaatselt värskena. Inimese haistmismeel on võimeline tajuma osooni väga madalas kontsentratsioonis 0,1–0,2 osakest miljonis (miljoniosa – ppm).

Tugev oksüdeerija mikroobide ja lõhnade eemaldamiseks

Oma suure oksüdatsioonivõime tõttu reageerib osoon väga hästi ka lõhna tekitavate molekulidega ja muudab nende keemilist struktuuri, luues lõhnatuid molekule ja puhastades õhku. Seetõttu on õhu pealekandmine osooniga kiire ja tõhus meetod isegi kõige tõrksamate lõhnade jätkusuutlikuks eemaldamiseks. Airozon®-i tekitatud osoon hävitab ka nakkavaid viirusi, baktereid ja mikroobe pindadel, näiteks toaõhus, difundeerudes läbi valgukesta nukleiinhappesüdamikusse ja hävitades seal viiruse RNA.

Tehniliselt toodetud osooni suurtes tööstusettevõtetes kasutatakse seetõttu eelistatavalt joogivee töötlemiseks, basseinivee desinfitseerimiseks ja puhastamiseks, vee töötlemiseks toiduaine- ja joogitööstuses või jahutus- ja protsessivee töötlemiseks. Kuid osooni kasutatakse ka näiteks paberi või tekstiili pleegitamisel.

See, mis on tööstuse jaoks kasulik laiaulatuslikult, võib tuua palju kasu ka teie väikesemahulisele ettevõttele:

Kuna osooni genereerib tehniliselt Airozon® osoonigeneraator, saab osooni kasutada väga paindlikult igas soovitud kohas oksüdatiivseks desinfitseerimiseks ja lõhna eemaldamiseks – täpselt see on Troteci Airozon® osoonigeneraatorite kasutusvaldkond, mille jaoks need on loodud.

Viirusi ja baktereid saab tõhusalt kõrvaldada ka Airozon® osoonimise abil

Hotellitubade, puhkekorterite, rendiautode, paatide või taksode osoonidesinfitseerimine Airozon® ei maksa palju raha ega aega, vaid jätab endast maha steriliseeritud keskkonna, kus puudub mikroobe ja nakkusoht ning seeläbi rahustav heaolutunne. külalised, üürnikud, kliendid, elanikud või külastajad. Võrreldes töö- ja personalimahuka pihustus- ja salvrätikuga desinfitseerimisega saab osoonidesinfitseerimist teostada täiesti automaatselt ja ilma täiendavaid kemikaale kasutamata.

Koroona ajal saate sel viisil pakkuda oma klientidele olulist hügieenilisa, steriliseerides hügieeniliselt hotelli- ja konverentsiruume, kortereid või majutuskohti, näiteks sõidukite sisemust, ilma mikroobideta pindadel ja ruumiõhus. Ja teie kliendid hindavad ka Airozon®-i osoonimist “pärast Corona’t”, sest töödeldud siseruumid jäävad nii meeldivalt lõhnavabaks!

Eelised:

 • Arendus, disain, tootmine: 100% Trotec
 • Tugev konstruktsioon professionaalseks desinfitseerimiseks ja lõhna neutraliseerimiseks
 • Stabiilne käru disain maksimaalseks liikuvuseks
 • Üheastmeline osooni väljund 10 000 mg / h
 • Koroonalahendus kvartsklaasi dielektriku kaudu püsivalt stabiilseks osooni jõudluseks
 • Kvaliteetne osoonelektrood pika kasutuseaga isegi professionaalsetes tingimustes
 • Konfiguratsioonimenüü ravi kestuse ja ruumi suuruse ning saadaolevate raviprogrammide valiku jaoks
 • Hapniku regenereerimise tsükkel kiirendatud osoonikihi kahanemiseks pärast töötlemist
 • Ravi lõpu akustiline märguanne häiresignaaliga
 • Integreeritud filtrimatid takistavad sisemiste komponentide saastumist
Õhu jõudlus
Maksimaalne õhuvooluhulk [M³ / h] 500
Osooni väljund
max [mg/h] 10 000
Elektrilised väärtused
Võrguühendus 230 V / 50 Hz
Maksimaalne energiatarve [W] 300
Nimivoolutarve [A] 1.5
soovitatav kaitse [A] 10
Elektriühendus
Ühendus CEE 7/7
Kaabli pikkus [m] 1.7
dimensioon
Pikkus (ilma pakendita) [mm] 400
Laius (ilma pakendita) [mm] 600
Kõrgus (ilma pakendita) [mm] 890
kaal
(ilma pakendita) [kg] 20
SEADMED, OMADUSED JA FUNKTSIOONID
Regenereerimisrežiim
Hapniku regenereerimise režiim
Taimer
integreeritud
Töötundide loendur
integreeritud

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!