Õhukuivati ​​TTK 68 E 45m2

359.00 km-ta 294.26

Niiskusimur ​​TTK 68 E

Laos uuesti alates 2022 veebruar!

Trendikas tehnoloogia värskes välimuses

Tugev jõudlus koos disaini ja mugavusega

Elegantse rohelise metallse välimusega TTK 68 E pilkupüüdev seade. Isegi esmakordsel sisselülitamisel näitab see mugav õhukuivati, et luksuslik täisvarustus on kõigile taskukohane.

Laost otsas

Kirjeldus

Niiskusimur ​​TTK 68 E

Trendikas tehnoloogia värskes välimuses

Tugev jõudlus koos disaini ja mugavusega

Elegantse rohelise metallse välimusega TTK 68 E pilkupüüdev seade. Isegi esmakordsel sisselülitamisel näitab see mugav õhukuivati, et luksuslik täisvarustus on kõigile taskukohane.

Üks paljudest läbimõeldud lisadest: õhujuhtklapp avaneb automaatselt, kui vajutatakse start-nuppu, ja sulgub automaatselt, kui see välja lülitatakse, et kaitsta õhu väljalaskeava saastumise eest. Seadet saab kasutada automaatse hügrostati abil, alalises režiimis või taimeriga juhtimisel. Sellel on täiendav pesukuivatusrežiim ja annab automaatselt märku, kui filtrit on vaja puhastada või kondensaadimahuti vajab tühjendamist.

Niiskuse sihtväärtus sisestatakse mugavalt reaalse väärtuse eelvaliku abil ja näidatakse otse uuenduslikult integreeritud ekraanil, mis pole mitte ainult tõeline pilkupüüdja, vaid tänu sellele disainile on seda ka eriti lihtne puhastada.

Tervislik hea enesetunde kliima

Kodumugavuse seeria TTK 68 E abil saate tagada aastaringselt optimaalse niiskuse ning tervisliku ja mugava kliima oma kodus või kontoris. Ideaalse toakliima jaoks on ülioluline mitte ainult õige temperatuur, vaid ka optimaalne niiskus. Küttega eluruumides ei tohiks õhuniiskus ületada 60% piiri, kuid vannitoas võib suhteline õhuniiskus olla 70% ja rohkem.

Veenvad omadused

 • taimeri funktsioon
 • taseme hoiatustuli kui veepaak on täis
 • automaatse väljalülitumisega ületäitumise kaitse
 • pesupesekuivatuse režiim
 • laste turvaelement

Lisaks võimaldab integreeritud pestav õhufilter tolmu või loomakarvadest eraldades õhku täiendavalt puhastada.

Integreeritud eraldi voolikuühendus võimaldab välist kondensaadi äravoolu ka järelevalveta püsiva töö ajal – see on ideaalne eeldus pidevaks kasutamiseks näiteks hobiruumides või puhkemajades, kus veekonteinerit ei saa regulaarselt tühjendada. Suure kondensaadimahuti maht on 4 liitrit, mis vähendab meeldivalt tühjendusintervalle. Tänu oma ratastele ja praktilistele kandesangadele on TTK 68 E ideaalselt ette valmistatud ka paindlikuks asukoha muutmiseks. TTK 68 E käsitsemine on mugav tänu nutikatele funktsioonidele.

Automaatse taaskäivitamise funktsioon

Automaatse taaskäivitamise funktsiooniga (või mälufunktsiooniga) taaskäivitub seade pärast ootamatut väljalülitust eelnevalt valitud seadistusega toite katkemise tõttu niipea, kui toiteallikas on uuesti saadaval. See tähendab, et õhukuivati ​​sobib kasutamiseks ka taimeriga.

Õrn pesu kuivatamine õhukuivatiga
Lisaks toaõhu kuivatamisele saab õhukuivatit mugavalt kasutada pesu kuivatamiseks – kas toena või tavapärase trummelkuivati ​​täieliku asendajana. Pesu kuivatamise funktsioon (või ka tekstiili kuivatamise režiim või SuperDry funktsioon) on võrreldav traditsioonilise õhu käes kuivatamisega.

Õhukuivatite eeliseks on see, et pesu kuivatatakse õrnalt nagu looduses. Värvid jäävad erksaks ja rõivaste eluiga on pikem kui tavalistel trummelkuivatitel ja see kulutab oluliselt vähem energiat.

Lisaks saab tundlikke materjale nagu vill, siid või sünteetilised kiud kõhklemata kuivatada. Erinevalt puhta õhu kuivatamisest on pesu nahal palju pehmem ja mugavam.

Pesu saab kuivatada ka õhukuivatitega ilma pesukuivatusfunktsioonita. Seejärel tuleb õhuniiskuse sihtväärtus seada vastavalt soovitud jääginiiskusele:

Kapp kuiv: 46% suhteline õhuniiskus

Triikimisniiskus: suhteline õhuniiskus 58%

Osaliselt kuivatatud: suhteline õhuniiskus 65%

Propaan (R290) kui õhukuivatite keskkonnasõbralik külmutusagens
Igal aastal eraldavad sünteetilised külmutusagensid õhku mitu miljonit tonni keskkonda kahjustavaid CO2 heitmeid (kasvuhoonegaase). Seetõttu on alternatiivsete külmutusagensite kasutamine üks meie olulisemaid eesmärke. Propaani (R290) külmutusagensina kasutamisel annab see õhukuivati ​​väärtusliku panuse kliimakaitsesse.

Looduslik külmutusagens propaan (R290) on orgaaniline ühend ja üks süsivesinikest. Vastupidiselt sünteetilistele külmutusagensitele ei ole keskkonnasõbralikul propaanil (R290) osoonikihi kahandamise potentsiaali (ODP = 0) ega märkimisväärset kasvuhooneefekti (GWP = 3).

Täiendav pluss keskkonnale: tänu suurepärastele termodünaamilistele omadustele on propaan (R290) eriti energiasäästlik külmutusagens ja vähendab seega ka teie energiakulusid.

Eelised:

 • Hügrostati abil juhitav automaatne õhukuivatus, mille sihtväärtus on eelnevalt valitud vahemikus 30–80% suhtelise õhuniiskuse 10% kaupa
 • Hügrostaadi juhtimine reaalse niiskuse eelvaliku abil
 • Niipea kui soovitud õhuniiskus on saavutatud, lülitub kompressor ise välja. Ventilaator jookseb läbi. Piiri ületamise korral aktiveeritakse seade automaatselt.
 • Automaatse taaskäivitamise funktsioon välise taimeriga kasutamiseks
 • Kas täisautomaatne või püsiv töö
 • Puutetundlik LED-juhtpaneel
 • Taimeri funktsioon
 • Kolmeastmeline fänn
 • Kergesti ligipääsetav õhufilter, kergesti puhastatav. Filtreerib lemmikloomade karvu, kohevust, udusulge, tolmu ja takistab bakterite kasvu.
 • Kui veepaak on täis, hoiatustuli on tasemel
 • Ülekoormuse kaitse koos automaatse väljalülitamisega
 • Automaatne ringlev õhu sulatamine
 • Kondensaadi välise äravoolu ühendus
Niiskuse eemaldamine
temperatuuril 30 ° C / 80% RH [l / 24h] 18.7
max [l / 24h] 20
Õhu maht
Maksimaalne tase [M³ / h] 130
Soovitatav ruumi suurune hoone kuivatamine
Soovitatav ruumi suurus hoida kuivana
110
45
Keskkonnatingimused
Temperatuurivahemik min. [° C] 5
Temperatuurivahemik max. [° C] 35
Min. Niiskuse vahemik [% RH] 30
Niiskusvahemik max. [% RH] 80
Elektrilised väärtused
Pistikühendus 220 – 240 V / 50 Hz
Nominaalne voolutarve [A] 1.9
Energiatarve [kW] 0,45
soovitatav kaitse [A] 10
Nõutav praegune käivitamisetapp [A]
Elektriühendus
Pistik Kesk- ja Ida-Euroopa 7/7
Kaabli pikkus [m] 1.7
kompressor
Pöördkolbkompressor
Kolbkompressor
Minimaalne ruumi suurus [m²] 4
Külmaaine tüüp R290
Külmaaine kogus [g] 110
GWP tegur 3
CO 2 ekvivalent 0,0003
Rõhuimemise pool [MPa] 1.5
Rõhu väljalaskepool [MPa] 3
Veepaak
Veepaak [l] 4
Heliväärtused
Kaugus 1 m [dB (A)] 43
mõõde
Pikkus (ilma pakendita) [mm] 246
Laius (ilma pakendita) [mm] 367
Kõrgus (ilma pakendita) [mm] 582
Kaal
(ilma pakendita) [kg] 15

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!