Allahindlus!

Mikrolaine mõõtur Trotec BR16

Original price was: 72.00€.Current price is: 69.00€. km-ta 56.56

Mikrolaine mõõtur Trotec BR16

Potentsiaalselt kahjuliku mikrolainekiirguse lihtne mõõtmine – nt. B. põhjustatud lekkivatest mikrolaineahjudest, raadiosaatja mastidest või WLAN-ruuteritest

Kirjeldus

Mikrolaine mõõtur BR16

mikrolaine mõõtur

Potentsiaalselt kahjuliku mikrolainekiirguse lihtne mõõtmine – nt põhjustatud lekkivatest mikrolaineahjudest, raadiosaatja mastidest või WLAN-ruuteritest

Kiire mikrolainekiirguse tuvastamine (mikrolaine mõõtur)

Mikrolainekiirgus on lõhnatu ja nähtamatu, kuid sõltuvalt selle intensiivsusest võib see olla pikas perspektiivis ohtlik. Kõrgsagedusväljad, mida kõnekeeles nimetatakse elektrosmogiks, võivad levida kiirgusallikast pärinevate lainetena, kuid need häirivad ka teiste elektriseadmete funktsionaalsust ja mõjutavad inimkeha. Elektromagnetkiirgus tungib läbi õhukeste seinte, tavapäraste akende ja katusekivide ning keha reageerib nendele väljadele nagu antenn.

Troteci kiirgusmõõteseadmega BR16 saab tuvastada mikrolaine kõigist kõrgsageduslikest seadmetest, mis töötavad ISM-sagedusalas 2,45 GHz. Ideaalne kodus või kontoris.

mikrolaine mõõteseade

Võimalikud kodumasinad ja mikrolainekiirgusega süsteemid on mõeldud

  • vanemad või lekkivad mikrolaineahjud köögis
  • Ülekandemastid ja mõned mobiilsidevõrgud
  • traadita videoedastussüsteemid
  • Raadiosaatjad ja kaugjuhtimispuldid
  • Bluetooth-seadmed
  • WLAN-ruuter ja WLAN-võimendi

Mikrolainemõõtur BR16 tuvastab häireallikad ja lekkekiirguse

Niikaua kui järgitakse kehtivaid piirväärtusi ja ohutusmeetmeid, on mikrolained tegelikult kahjutud. Vigastatud varjestusega kahjustatud seadmed võivad seevastu muutuda ohuallikaks ja lekkekiirgust kahjustada. Lisaks muutuvad mitmesugused mikrolaineseadmed häireallikateks, kui need asuvad majapidamises halvasti ja mõjutavad näiteks WLAN-i või muude traadita ühenduste toimimist. Ükskõik, kas lekivad mikrolaineahjud, WLAN-ruuterid, mobiiltelefonid või ülekandemastid – kompaktse ja 150 g kergekaalulise pihuarvutiga BR16 saab usaldusväärselt tagada kahjuliku või häiriva mikrolainekiirguse mõõtepiirkonnas 0–9,99 mW / cm² (sagedus 2,45 GHz) tuvastatud ja tootja teave kohta Kontrollige mikrolainekiirgusega seadmete maksimaalset võimsustihedust.

Elektrosmog autos: rongisisene elektroonika, istmesoojendus ja käed-vabad süsteemid

Isegi autos tekitavad kõrgsageduslikku kiirgust täiendavad lisad nagu istmesoojendus ja Bluetooth-käed-vabad seadmed. Kuna metallkorpus takistab selle väljutamist väljastpoolt, peegelduvad kiirgusallikad sõiduki sees, mis suurendab kiirgusele kokkupuudet.

Mõõda ja ole kindel: BR16 hoiatab sind ohtlike kiirgusallikate eest

Kui mõõdetud väärtus ületab ICNIRP ülempiiri 5 mW / cm², hoiatab BR16 kiirgusmõõtja kasutajat automaatselt ekraani all piiksu ja punase vilkuva LED-i kombinatsiooniga. See muudab liiga kõrgete kiirgusallikate leidmise sama lihtsaks kui häireallikad, mis põhjustavad kodus või tööl tehnilisi probleeme.

Kiire ja lihtne kiirguse mõõtmine

Mikrolainekiirguse mõõteseade BR16 on varustatud kõige vajalikuga, et tuvastada kiirguse ülemääraseid piirnorme, häireallikaid või mikrolainetehnoloogiaga seadmete ebasoodsat paigutust mõõtepiirkonnas 0–9,99 mW / cm² (sagedus: 2,45 GHz). Kogu seadet juhitakse kasutajasõbralikult, kasutades ainult kolme nuppu.

Taustavalgustusega digitaalne ekraan
Mõõdetud väärtus ja valitud mõõtühik kuvatakse suurel hõlpsasti loetaval LCD ühevärvilisel ekraanil. Valikuliselt ümberlülitatav taustvalgustus võimaldab suurel arvul kuvatud mõõdetud väärtuste selget ülevaadet ka halva valgustuse korral.

Maksimaalne väärtus ja hoidmise funktsioon
Maksimaalse väärtuse funktsiooniga, mida saab vajaduse korral aktiveerida, kuvatakse praeguse mõõdetud väärtuse asemel seni suurim mõõdetud kiirgusväärtus. Nii saab kiirguse kiirguse suurenemist juba varakult mõõdetavate seeriate käigus tuvastada.

Automaatne kalibreerimine
BR16 kiirguse mõõteseadmel on automaatne kalibreerimine, et tagada mõõtmistulemuste alati täpne olemasolu. See algab nupuvajutusest ja BR16 on kasutamiseks valmis juba 3 sekundi pärast.

Häire piirväärtuse ületamisel
Kui mikrolainekiirguse piirväärtus 5 mW / cm² on ületatud, vilgub korpusesse sisse pandud punane LED ja kostab piiks.

Aku
töö Traadita mõõteseadet kasutatakse 9 V plokk-patareiga, mis on juba tarnituna kaasas.

Hästi kaitstud ja alati käepärast
Komplekti kuuluv vöökott on praktiline ja pakub optimaalset kaitset.

1/4- niit statiiviga kasutamiseks
BR16 saab
 kinnitada valikuliselt saadaval oleva statiivi külge, selle 1/4- niit on tagaküljel . Seega saab mikrolainekiirgusmõõturi seadistada kohapeal, kuni z. B. suutma teha pikaajalisi mõõtmisi ilma, et peaksite seadet püsivalt käes hoidma.

Automaatne väljalülitamine
Kui seda ei kasutata, lülitub käeshoitav mõõteseade end umbes 15 minuti pärast välja, säästes energiat ja mugavalt.

Komplektis : 1 x mikrolainekiirguse mõõteseade BR16
1 x 9 V plokipatarei 1 x
lukuga ja vööaasaga kaitsekott

MultiMeasure’i seeria mikrolaineahju BR16 abil saab kiiresti ja hõlpsalt lokaliseerida kahjulikke ja häirivaid mikrolainekiiri vahemikus 0–9,99 mW / cm² (sagedusvahemik 2,45 GHz).

Asjad, mida tasub teada EMF-kiirguse kohta:
Enamik maailma riike lähtuvad kõrgsagedusvahemikus piirväärtustest rahvusvahelise mitteioniseeriva kiirguse kiirguskaitse komisjoni (ICNIRP) soovitustest. Nii ka Saksamaa. ICNIRP praegused piirväärtuse soovitused varieeruvad sõltuvalt rakendusest ja on vahemikus 0,2 kuni 5 mW / cm². Näiteks köögimikrolaineahjude lubatud heitmete piirväärtus vastavalt standardile DIN EN 60335-2-90 on 5 mW / cm², samas kui Saksamaal on föderaalse impordikontrolli korralduse 26 (BlmSchV) järgi UMTS-i sageduste praegune piirväärtus umbes. 1 mW / cm². Väärtused, mis ületavad piiri 5 mW / cm², klassifitseeritakse ühehäälselt kahjulikeks.

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!