Markervärv uraaniinsinine 1L

90.00 km-ta 73.77

Markervärv uraaniinsinine 1L

uraniin sinine

Trotec Uranin – lekke tuvastamiseks või voolutee kontrollimiseks

Klassikaline uraanipulber on olnud tunnustatud märgistusaine juba aastaid ja üks tugevamalt fluorestseeruvamaid märgistusvärve. Piisavalt põhjust pakkuda seda klassikalist fluorestseeruvate värvainete hulgas ereda alternatiivina Uraaniinsinist. Mõlemat uraanivärvi iseloomustavad erilised omadused, nii et saate alati valida Trotecis oma töö jaoks parima uraaniini

Kirjeldus

Markervärv uraaniinsinine 1L

uraniin sinine

Trotec Uranin – lekke tuvastamiseks või voolutee kontrollimiseks

Klassikaline uraanipulber on olnud tunnustatud märgistusaine juba aastaid ja üks tugevamalt fluorestseeruvamaid märgistusvärve. Piisavalt põhjust pakkuda seda klassikalist fluorestseeruvate värvainete hulgas ereda alternatiivina Uraaniinsinist. Mõlemat uraanivärvi iseloomustavad erilised omadused, nii et saate alati valida Trotecis oma töö jaoks parima uraaniini:

Uraaninroheline

See UV-fluorestseeruv värvaine on palja silmaga selgelt nähtav, mistõttu kasutatakse seda sageli veekogude märgistamiseks. Suurtes lahjendustes on vees hästi lahustuv uraanipulber toksikoloogiliselt kahjutu ja sobib ideaalselt kõikideks lekete tuvastamiseks ja lekete testimiseks, kus värviline vesi peab tungima läbi kapillaaride toimel ja seetõttu on üleujutus selgelt hilinenud. Isegi väikseimad lekked saab UV-lambi abil väga selgelt nähtavaks teha. 

Puhas uraaniinpulber või kõrgelt kontsentreeritud veelahused on üsna tumepunase värvusega. Nad ei fluorestseeru. Ainult suuremate lahjenduste korral muudab uraaniin vee fluorestseeruva kollakasroheliseks kuni roheliseks, olenevalt kontsentratsioonist. UV-lambiga kiiritades muutub efekt väga selgelt nähtavaks. 

Uraaniinsinine

Sarnaselt Uraniin rohelisel iseloomustavad seda fluorestseeruvat värviemulsiooni selle äärmiselt eredad fluorestsentsomadused. Erinevalt Uranin Greenist pole Uranin Blue aga palja silmaga nähtav. Sel põhjusel jääb Uranin Blue lahjendamisel praktiliselt nähtamatuks peaaegu kõigil nähtava spektri aladel. 

Täielikult hõljuva aine ja formaldehüüdivaba emulsiooni kombinatsioon, millel on eriti ere UV-erutusvõime, teeb Uranin Blue parimaks soovituseks mineraalsetest ehitusmaterjalidest läbitungivate lekete tuvastamise rakenduste jaoks, sest Uranin Blue ei iseloomusta oma kapillaaride eriti head liikuvust. üliväike osakeste suurus, aga ka väga intensiivse sinise värvi fluorestsentsi tõttu UV-ergastuse all, mis võimaldab ajasäästlikult teostada UV-uuringut suurtes piirkondades. Uranin Blue ei ole saadaval pulbrina, vaid kasutusvalmis emulsioonina, mida saab vees lahjendada. 

Tähtis: Uranin Green ja Uranin Blue ei sobi toiduvärviks!

Märgistusaine eelised:

  • Ergastusintensiivsed suure heledusega UV-fluorestseeruvad värvained
  • Märgistusaine, mida üldiselt tunnustatakse lekke tuvastamiseks või voolutee kontrollimiseks
  • Pikaajaline keemiline stabiilsus pikaajaliste uuringute jaoks
  • 100% heljumi- ja formaldehüüdivaba (Uranine Blue)
  • Hea kapilaarne liikuvus
  • High yield

Tarnekomplekt: Uranine Blue 1 L

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!