Allahindlus!

Kvaliteetne infrapuna soojuskiirgur IR 2005 (ca 10000 tundi valgustust)

Original price was: 259.00€.Current price is: 210.00€. km-ta 172.13

Infrapuna soojuskiirgur IR 2005

Muljetavaldav kuju, värvi ja suurusega mattmust infrapunakiirgus küttekeha IR 2005 sobib rõdude, terrasside, messi- ja turukioskite, väliürituste, välitoitlustuse istumis- ja seisualade lihtsaks kütmiseks. Olgu selleks külm talv, jaheda temperatuuriga kevad või ootamatult jahedad suveööd – digitaalse ekraani ja kaugjuhtimispuldiga infrapunasoojendi IR 2005 rikastab välialasid aastaringselt meeldivate suvetemperatuuridega, võtmata palju ruumi.

Kirjeldus

Infrapuna soojuskiirgur IR 2005

infrapuna soojuskiirgur terassile

Muljetavaldav kuju, värvi ja suurusega mattmust infrapunakiirgus küttekeha IR 2005 sobib rõdude, terrasside, messi- ja turukioskite, väliürituste, välitoitlustuse istumis- ja seisualade lihtsaks kütmiseks. Olgu selleks külm talv, jaheda temperatuuriga kevad või ootamatult jahedad suveööd – digitaalse ekraani ja kaugjuhtimispuldiga infrapunasoojendi IR 2005 rikastab välialasid aastaringselt meeldivate suvetemperatuuridega, võtmata palju ruumi.

Soojus naudinguks

Juba ainuüksi kompaktsed mõõtmed näitavad, et seinale, lakke ja statiivile kinnitatav visuaalselt atraktiivne kiirgussoojendi on kõike muud kui suur ja kohmakas seade. Kitsas ja kerge IR 2005 avaldab muljet eriti lihtsa käsitsemise ning samas maksimaalse funktsionaalsuse ja soojusintensiivsusega.
900 mm pikkune kiirgusküttekeha ujutab kuni 9 – 14 ruutmeetri suurused alad kohese soojusega ja loob seega ühe nupuvajutusega temperatuurist sõltumatud mugavuse. Erinevalt tavapärastest halogeenküttetorudest kiirgab kvaliteetne süsinik-infrapunatoru (ca 10 000 tundi valgustust) 90 protsenti vähem punast valgust, kuid seda meeldivamat soojust.

 

Saab kasutada seina- ja laesoojendusena ning statiivile kinnitamiseks

Paigaldamisel avaldab infrapunakiirgusega kütteseade muljet oma maksimaalse mitmekülgsusega. Seina- ja laesoojendusena varustab IR 2005 väljas asuvaid istumisnurki, baarilaudu ja puhkealasid lõhnatu soojusega ilma eelsoojendusajata. Süsinikkiirgusküttekeha lihtsaks paigaldamiseks on tarnekomplektis 45° pööratav kronstein koos kruvide ja tüüblitega. Kiirgusküttekeha, mis on varustatud 1,80 m pikkuse toitekaabliga, saab kinnitada ka statiividele, et kasutusulatust veelgi laiendada. IR 2005 saab paindlikult kasutada seisva seadmena.

Mõnus soojus ja heaolu ühe nupuvajutusega

Infrapunakiirgusega küttekeha mõnus soojus on nahal tunda kohe pärast seadme sisselülitamist. IR 2005-l on neli kütteastet 800 vatti, 1200 vatti, 1600 vatti ja 2000 vatti soojusvõimsusega, mida saab valida integreeritud juhtpaneeli või kaasasoleva kaugjuhtimispuldi kaudu, nii et soojuse intensiivsust saab vastavalt vajadusele reguleerida.

Tõhus välisküte ei ole suuruse küsimus. Infrapunakiirgusega küttekeha IR 2005 pikendab välihooaega rõdul ja terrassil ilma, et võtaks palju ruumi.

terassi infrapunakiirgur

Õues ennustatav soojus

IR 2005-l on praktiline 24-tunnine taimer kindlaksmääratud tööaja energiasäästlikuks programmeerimiseks. Pärast seadistamist lülitub kiirguskütteseade teatud arvu tundide (1-24 tunni) möödudes täielikult automaatselt välja. See vähendab tarbetuid tegevuskulusid ja eelkõige lihtsustab kasutamist kommertsrakendustes.

Ilmastikukindel disain tagab turvalise soojuse

Maksimaalse ohutuse tagamiseks on infrapuna kiirgussoojendil isekäivitav ülekuumenemiskaitse. Kui kiirgusküttekeha maksimaalne lubatud töötemperatuur on ületatud, lülitab turvatermostaat IR 2005 täielikult automaatselt välja. Teiseks plussiks – eriti toitlustustööstuses professionaalseks kasutamiseks – on kaitseklassi IP55 järgi konstrueeritud disainalumiiniumkorpus, mis kaitseb jugaveekindlat infrapunasoojendit usaldusväärselt tuule ja vihma eest.

Infrapunasoojus: meeldiv ja loomulik nagu päike

Infrapunakiirgur IR 2005 soojendab oma lähiümbrust vastavalt päikese loomulikule põhimõttele. Erinevalt küttejuhtmetega seadmetest ei soojenda IR 2005 infrapunakiired ümbritsevat õhku, vaid ainult pindu ja inimesi, mida nad tabavad. Valgustatud esemed (nt mööbel, seinad ja laed) neelavad soojust ja salvestavad seda, et seejärel järk-järgult uuesti vabastada. Objektid toimivad seega täiendava energia- ja soojussalvestina – ka siis, kui seade on välja lülitatud, mis tõstab infrapunakiirguri IR 2005 efektiivsust veelgi. Soojuskiirgus tekitab nahale suvel mõnusa sooja päikesepaiste tunde.

Igaüks kogeb temperatuuri erinevalt. Meie individuaalne soojustaju on mõjutatud nt. B. kauguse järgi soojusallikast. Mida väiksem on kaugus kiirgusküttekehast, seda väiksem on valgustatud ala – mida suurem on kaugus radiaatorist, seda suurem on valgustatud ala. 2000-vatine IR 2005 süsinik-infrapuna küttekeha on soovitatav välitingimustes umbes 9 m² kuni 14 m². Palume jälgida, et köetav ala oleks tuule eest kaitstud, vastasel juhul võib õhuvool soojusefekti neutraliseerida.

Brožüür

Puhas nagu loodus – ilma häirivate heitmeteta

Eelkõige tunnevad infrapunasoojendi eeliseid allergikud ja tundlike hingamisteedega inimesed ega taha enam sellest ilma jääda. Erinevalt elektrisoojenditest toodetakse puhast ja kondensatsioonivaba hetkesoojust ilma tolmu, häiriva müra ja ebameeldiva lõhnata.

Madal pimestus: 100% soojust, 90% vähem valgust

Tavalised infrapunasoojendid, millel puudub peegeldusvähe tehnoloogia, kiirgavad koos soojuskiirgusega sageli intensiivset oranžikas-punakat valgust, mis on paljude jaoks soe ja hubane. Et ümbrus ei oleks liiga eredalt valgustatud või isegi häiritud, on Troteci IR 2005-l süsinik-infrapunatoru valgust vähendava vähese pimestamise tehnoloogiaga.

Vähese pimestamise tehnoloogia eelised

Romantiline küünlavalgel õhkkond: vähese peegeldusega lühilained toodavad suurema osa infrapunavalgust nähtamatust valgusalast – ja vähenema soojusvõimsusega. Lisaks ühendab infrapunakiirgus torude uuendusliku katmisprotsessiga, mis vähendab hajuvuskadusid. Üldiselt vähendavad Troteci süsinikkiirgusega küttekehad vähese pimestamise tehnoloogiaga heledust kuni 90% ja nende kasutusiga on umbes 10 000 tundi.

Täissoojusvõimsus väiksema heledusega: Kuna tajutav valgus on oluliselt vähenenud, tekib kiirgussoojendi vahetus läheduses mulje õdusast küünlavalgusest ja õhkkond on märgatavalt meeldivam. Terrassil või toitlustusäris juba olemasolev valgustuskontseptsioon on üldiselt vähem mõjutatud.

Et te ei oleks üllatunud, on siin väike vihje: vähese pimestamiseta süsinikküttetorud näevad sama intensiivselt punakad välja kui tavalised infrapunaküttekehad, millel pole vähe pimestamist. Tegelikult kiirgavad nad 90% vähem nähtavat valgust. Sama soojusvõimsusega – rohkem mugavust ja romantikat.

Harjutamise eelised:

 • Infrapunaküte ilma eelsoojenduseta
 • Neli kütteastet, soojusvõimsus kuni 2000 vatti
 • Kvaliteetne süsinik-infrapunatoru – ca 10 000 valgustundi 90% valguse vähendamisega
 • Ühtlane ja sihipärane soojusjaotus
 • Puhas, mitte kondenseeruv, lõhnatu ja täiesti müravaba
 • Ei tekita tolmu, seega sobib allergikutele
 • Kaitseaste IP55 – joakindel professionaalne seade
 • 24-tunnine taimer täisautomaatseks väljalülitamiseks
 • LED-ekraan
 • Tugev alumiiniumkorpus
 • Reguleeritav 45° kaldenurk – suure tegevusväljaga
 • Sobib kinnitamiseks seinale, lakke ja statiivile
 • Infrapuna kaugjuhtimispult
 • Integreeritud riputusseade
 • Energia säästlik

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!