ELEKTRILINE KÜTTESEADE REMKO ELT 10-6 10,5Kw

1,199.00 km-ta 982.79

ELEKTRILINE KÜTTESEADE REMKO ELT 9-6

Kiire ja tõhus soojus kõikjal, kus seda vajatakse: peotelgis, küttesüsteemi rikete ajal jne. Kaasaskantavad REMKO elektriküttesüsteemid on vastupidavad, ohutud ja
usaldusväärsed.

Tehnilised andmed

Küttevõimsus: 9kW
Kütteastmed: 2
Kubatuur: 600m3/h
Pistikühendus: 400V/3Ph/50Hz
Nimivool: 13.2A
Termostaat: Jah
Pikkus: 510mm
Laius: 300mm
Kõrgus: 455mm
Kaal: 14.7kg

Saadaval järeltellimisel

Kirjeldus

ELEKTRILINE KÜTTESEADE REMKO ELT 10-6 10,5Kw

Kiire ja tõhus soojus kõikjal, kus seda vajatakse: peotelgis, küttesüsteemi rikete ajal jne. Kaasaskantavad REMKO elektriküttesüsteemid on vastupidavad, ohutud ja
usaldusväärsed. Toitekadusid ei esine, kuna kogu vool muundatakse soojuseks. Tänu väikesele kaalule ja kompaktsele konstruktsioonile saab seadmeid kasutada kõikjal. Kasutades ruumitermostaati on võimalik muuta seade eriti efektiivseks. Sooja õhuvooliku kasutamine võimaldab igasugust soojusjaotust.

Kasutamise eelised

 • Mitmekülgsed kasutusvõimalused ka ventileerimata ruumide
 • Roostevabast terasest kütteelemendid
 • Keskkonnasõbralik
 • Vaikne töö
 • Lihtne transportida
 • Täisautomaatne töö

 

Efektiivne küttevõimsus otse vooluvõrgust nii töö kui ka vaba aja tarbeks. Elektriline kütteseade REMKO ELT sobib suurepäraselt karkasside ehitamisel, kui üksikud töötajad, näiteks maalrid ja eriti elektrikud vajavad otsest, suunatud soojust oma kehale töötamise ajal. Sama kehtib ka vabaõhumüügis töötamise kohta laatadel ja festivalidel.

Kevad- või sügisõhtud rõdul või terrassil võivad olla ka seda radiaatorit kasutades õdusad, kuna seadmed on ette nähtud kasutamiseks välitingimustesse.
Lehtterasest korpus tagab tugeva ja pideva töö. Otsese soojuse tekitab tolmuvabalt eriti laia alaga kütteväli.

Infrapuna kütteseade kasutamine pakub mitmeid eeliseid võrreldes traditsiooniliste küttesüsteemidega. Siin on mõned olulised eelised:

 1. Suunatud soojendus: Infrapuna kütteseadmed kiirgavad soojust otse objektidele ja pindadele, mitte õhule. See tähendab, et soojus ei kao õhuvoolude tõttu ning inimesed ja esemed soojenevad kiiremini ja tõhusamalt.
 2. Kiire soojenemine: Infrapuna soojus jõuab otse nahani, soojendades seda kiiresti. See tähendab, et ruumid saavutavad soovitud temperatuuri palju kiiremini kui traditsioonilised küttesüsteemid.
 3. Energiasäästlikkus: Kuna infrapuna kütteseadmed soojendavad otse inimesi ja objekte, mitte õhku, saab säästa energiat. See võimaldab teil hoida madalamat üldist temperatuuri ruumis, kuid siiski tunda end mugavalt tänu otsekeha soojendusele.
 4. Vähendatud tolmu ja õhu liikumine: Traditsioonilised küttesüsteemid võivad põhjustada õhu liikumist, mis võib levitada tolmu ja allergeene. Infrapuna kütteseadmed ei liiguta õhku ega tõsta tolmuhulka, mis on eriti kasulik inimestele, kellel on allergiad või hingamisprobleemid.
 5. Vähendatud niiskuseprobleemid: Infrapuna soojus võib aidata vähendada niiskust ja kondenseerumist seintele ja akendele, kuna see soojendab otse pindu. See võib olla eriti kasulik ruumides, kus esineb niiskusprobleeme.
 6. Vaikne töö: Infrapuna kütteseadmed töötavad tavaliselt vaikselt, kuna nad ei vaja ventilaatoreid ega muud müra tekitavat seadet õhu ringluseks.
 7. Disaini paindlikkus: Infrapuna kütteseadmeid on võimalik integreerida erinevate disainilahendustega, sealhulgas seinale kinnitatud paneelid, lae alla peidetud süsteemid või isegi põrandakütte variandid.

Kokkuvõttes pakub infrapuna kütteseade mitmeid eeliseid, sealhulgas tõhusust, energiasäästlikkust, mugavust ja paremat õhukvaliteeti, mis teeb selle atraktiivseks valikuks erinevates elu- ja tööruumides.

 

Tehnilised andmed

Küttevõimsus: 10.5kW
Kütteastmed: 3
Kubatuur: 750m3/h
Pistikühendus: 400V/3Ph/50Hz
Nimivool: 14.9A
Termostaat: Lisatarvikuna saadaval
Pikkus: 510mm
Laius: 300mm
Kõrgus: 455mm
Kaal: 14.7kg

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!