You are currently viewing Smart välisseadmeta konditsioneer PAC-W 2200 S seinale: 3-in-1 konditsioneer ilma välisseadmeta jahutab, ventileerib ja kuivatab – nutitelefoni toega!

Smart välisseadmeta konditsioneer PAC-W 2200 S seinale: 3-in-1 konditsioneer ilma välisseadmeta jahutab, ventileerib ja kuivatab – nutitelefoni toega!

Suvi on jälle kätte jõudmas ja koos sellega kuum päike. Kas kodus on juba kuumuse eest kaitsev konditsioneer?  Kaasaegne seinale paigaldatav konditsioneer PAC-W 2200 S tagab kuumadel suvepäevadel kiire jahutuse. Tõhus monoblokk-konditsioneer on mõeldud puhtalt siseruumidesse paigaldamiseks – puudub välisseade!

Tugev jõudlus väikeses ruumis. Seinale kinnitatav seade välisseadmeta konditsioneer PAC-W 2200 S, mis on vaid 20 cm sügav ja ca 100 cm lai, jahutab kiiresti kuni 30 m² suurused ruumid soovitud sihttemperatuurini vahemikus 16 °C kuni 30 °C. Vajadusel saab kolm-ühes kliimaseadet kasutada ka õhukuivati ​​või ventilaatorina. Siis on jahutusfunktsioon välja lülitatud. Välisfassaadile ei ole vaja segavat välisseadet – fassad püsib ilus ja puuduvad kallid hoolduskulud. Kui otsustate kolida, saate kompaktse seinaploki hõlpsalt lahti võtta ja endaga kaasa võtta.

Välisseadmeta konditsioneer toimib järgmiselt

PAC-W 2200 S paigaldamine üüritud või omaniku kasutuses olevatesse korteritesse on tavaliselt võimalik probleemideta. Stiilse disainiseadme siseruumides seinale paigaldamiseks on vaja ainult kahte väljapoole viiva seina ava (∅ 18 cm). Värske õhk siseneb ruumi õhu sisselaskekanali kaudu ning omakorda soojus kandub seest välja. Kuna seinale paigaldatav õhukonditsioneer jahutab ilma välise soojusvahetita, ei ole vaja luua külmutusaine ahelat kliimaseadme ja välisseadme vahel. Seetõttu pole paigaldamiseks vaja koolitatud kliimaseadmete paigaldajaid.

Kliimaseade PAC-W 2200 S, mis on tänu tipptehnoloogiale meeldivalt energiasäästlik, ühendab endas kolm kliimaseadme funktsiooni, et luua mõnusa oleku siseruumis. Kolme funktsiooni nagu: jahutus, ventilatsioon ja niiskuse eemaldamine on võimalik kasutada üksteisest sõltumatult, mis tähendab, et saate disainiseadet kasutada mitte ainult suvel, vaid aastaringselt. Tänu energiasäästurežiimile saab niigi madalat energiatarbimist veelgi vähendada.

Kõiki PAC-W 2200 S seadistusi saate teha kas intuitiivse juhtpaneeli, mugava IR-kaugjuhtimispuldi või Troteci mobiilirakenduse Trotec Assistant kaudu. Kas tulete varem koju ja igatsete jahedat ruumi? Pole probleemi – aktiveerige kliimaseade mugavalt oma nutitelefoni või tahvelarvuti abil, kui olete liikvel.

Lisaks pakub kolm-ühes konditsioneer teile muljetavaldavat mugavust. See on varustatud 24-tunnise taimeriga, sosin-vaikse öörežiimiga automaatselt juhitava temperatuuri reguleerimisega, mugava kuivatusrežiimi, kolmeastmelise reguleeritava ventilatsiooni ja mugava rakenduse juhtimisega. Eemaldatav ja kergesti puhastatav õhufilter püüab ruumiõhust kinni kohevuse, lemmikloomade karvad ja tolmu. Eesmine õhuvõre on konstrueeritud nii, et see jaotab jahutatud või soojendatud õhu integreeritud pöördefunktsiooni kaudu ruumis suurele alale.

Neli paljudest eelistest, mis mulle eriti meeldivad:

  • kolm-ühes kliimaseade koos jahutuse, ventilatsiooni ja niiskuse eemaldamisega
  • üliõhuke seinale kinnitatav seade ilma välisseadmeta – ei kahjusta maja fassaadi nägemist
  • väike paigalduskoormus
  • WLAN-i integreerimine ja nutitelefoni juhtimine mobiilirakendusega

Seinale paigaldatav konditsioneer PAC-W 2200 S – soodne kaubamärgi kvaliteet Trotecilt