You are currently viewing Suveks valmistumine: kuidas hoida oma kodu mõnusalt jahedana – konditsioneerid ja õhujahutid

Suveks valmistumine: kuidas hoida oma kodu mõnusalt jahedana – konditsioneerid ja õhujahutid

Maikuu viimased päevad on meid üllatanud juba 25 kraadile läheneva temperatuuriga ning paljud otsivad võimalusi end jahutada. Magades ei puhka välja, kosutav uni on võimalik vaid varajastel hommikutundidel. Akende avamine alati ei aita korterit jahedana hoida. Et olla saabuvaks, potentsiaalselt väga kuumaks suveks kõige paremini valmis, oleme teile kokku pannud neli kasulikku nippi, mille abil saate oma kodus kuumust tõhusalt leevendada.

Kuidas oma kodu mõnusalt jahedana hoida – 4 tõhusat nippi

Vihje 1: ventileerige korralikult õigel ajal

Selleks, et kodus püsiks päeval jahe, lase hommikul jahe õhk sisse. Vahetult pärast tõusmist avage aknad täielikult ja ideaalis looge akendega läbipääs maja teisele küljele. Nii pääseb sisse värske jahe õhk ning väheneb õhuniiskus. Kui välistemperatuur on sisetemperatuurist madalam, võite jätta magamistoa akna üleöö avatuks (pange tähele ohutust!).

2. nõuanne: hoidke aknad suletuna ja kasutage aknakatteid, kardinaid või ruloosid

Hoidke päeva jooksul aknad kinni ja tõmmake ette rulood, kardinad või rulood. Heledad rulood või kardinad peegeldavad päikesevalgust ja takistavad teie tubade kuumenemist. See on eriti oluline magamistoas, et saaks kuumast hoolimata hästi magada.

Vihje 3: seadistage ventilaator ja looge õhuvool

Ventilaatorid tarbivad vähe võimsust ja võivad õige asendi korral tõhusalt jahutada. Paigutage ventilaator nii, et see soodustaks õhuringlust ruumis.

4. nõuanne: kasutage kliimaseadet

Kuigi kodu jahutamiseks on palju loomingulisi viise, on mobiilne kliimaseade endiselt kõige tõhusam lahendus. Pange tähele, et kliimaseade peab sooja õhu vooliku kaudu välja laskma. Muidu olete ostnud kalli küttekeha. Kvaliteedi, jõudluse, mugavuse ja atraktiivse disainiga õiglase hinnaga Trotec pakub igale nõudele kohandatud kliimamugavust. Erinevalt püsivalt paigaldatud kliimaseadmetest on mobiilseadmed paindlikud ja kiiresti kasutusvalmis. Neid on ka lihtne paigaldada ja need on kohe kasutusvalmis, et saaksid kiirelt ja lihtsalt tagada meeldiva sisekliima.