You are currently viewing Mugav õhukuivati ​​TTK 72 E elu- ja kontoripindade usaldusväärne kuivana hoidmine!

Mugav õhukuivati ​​TTK 72 E elu- ja kontoripindade usaldusväärne kuivana hoidmine!

Ilmateated annavad taas teada nisskest ja külmast ilmast. Ometi jääb niiskus harva ainult õue, paraku hiilib meie elamisse koos kummikute ja vihmavarjuga. Lisage sellele köögis ja vannitoas tekkiv veeaur ning niiskus tõuseb kiiresti üle kriitilise piiri. Lõpuks taas saadaval olev mugav õhukuivati Trotec TTK 72 E mitte ainult ei kuivata usaldusväärselt suuri ruume, vaid näitab ka integreeritud LED -tule kaudu, kas õhuniiskus on endiselt optimaalses vahemikus 55–70%.

TTK 72 E näitab kohe, kas niiskustase ruumis on korrektne või ületab piire. Sõltuvalt sellest, kas niiskus on alla või üle 55%, süttib seadme esiküljel sinine, roheline või punane LED. Kui eelistate rohelist valikut, on see mugav õhukuivati ​​just teie jaoks õige partner: seadmel on muu hulgas automaatne töö eelseadistatud niiskusega 55% – pärast õhukuivati ​​seadistamist tagab see automaatselt optimaalse niiskuse. Mugavuslahendus veenab kuni 24 -liitrise õhukuivatusvõimega 24 tunni jooksul ja hoiab ruumid kuivana kuni 50 m².

Kuivati eelised lühidalt – TTK 72 E

  • näitab hetkelist niiskust kolme LED -värviga esiküljel:
  1. sinine LED süttib, kui ruumi niiskus on langenud alla 55%.
  2. Roheline näitab, et niiskus on optimaalses vahemikus 55–70%.
  3. Punane tähendab ruumi niiskuse suurenemist üle 70%.
  • Lisaks automaatikale, mille niiskustase on 55% RH%, on seadmel hügrostaadiga juhitav manuaal režiim, mille sihtväärtuse eelvalik on 30–80% RH 5% sammuga, pidev töö ja praktiline ventilaatori funktsioon.
  • kuivatab püsivalt töötades ruumiõhku konstantselt. See on kasulik näiteks keldris või laoruumides, kus suure niiskuse tõttu on hallituse oht. Selleks, et veepaaki ei peaks pidevalt tühjendama, on seadmel drenaaži võimalus, mille külge saab ühendada kondensaadi äravooluvooliku.
  • on varustatud HomeComfort seeria kõrgete standarditega. Nende hulka kuuluvad praktilised pesukuivatamise ja taimeri funktsioon, veepaagi hoiatustuli, ning automaatse väljalülitusega ületäitumiskaitse, mis on ohutuse mõistes väga oluline.
  • annab olulise panuse kliimakaitsesse – propaani (R290) kasutamisega külmutusainena. Vastupidiselt sünteetilistele külmutusainele ei ole keskkonnasõbralik propaan osoonikihile kahjulik (ODP = 0) ja samuti puudub märkimisväärne kasvuhooneefekt (GWP = 3).
  • täiendab paljusid funktsioone integreeritud pestava õhufiltriga, mis võimaldab tolmu või loomakarva eraldades õhku täiendavalt puhastada.

Kuivati ​​TTK 72 E – brändi kvaliteet firmalt Trotec

Kasutage Troteci kaubamärgi kvaliteeti kvaliteedi, ohutuse ja funktsionaalsuse tagatisena: tellige mugavad õhukuivatid TTK 72 E täna meie praeguse pakkumise hinnaga vaid 315 € koos käibemaksuga – nüüd Troteci poes!