You are currently viewing Õhukuivati ​​ja õhupuhasti TTK 99 HEPA: 95% tõhusa kaitsega hallituse, viiruste ja bakterite ning peentolmu vastu – taas saadaval Pro Air OÜ Peetri ja Jõhvi kauplustes.

Õhukuivati ​​ja õhupuhasti TTK 99 HEPA: 95% tõhusa kaitsega hallituse, viiruste ja bakterite ning peentolmu vastu – taas saadaval Pro Air OÜ Peetri ja Jõhvi kauplustes.

Nohu, köha, kurguvalu – selle talve hingamisteede haigused. Selle põhjuseks on osaliselt väljastpoolt toodud gripp ja koroonaviirus. Teisest küljest peab meie hingamisteede süsteem toime tulema ka koduste väljakutsetega, mis tulenevad maja- ja peentolmust ning hallitusest. TTK 99 HEPA disainiga õhukuivati ​​ja õhupuhasti, mis on lõpuks taas saadaval, pakuvad teile tõhusat tuge mõlema ohu vastu. Tänu kahele filtrisüsteemile, mis koosneb eelfiltrist ja HEPA-filtrist, puhastab see teie ruumi õhku ja eemaldab kuni 95 protsenti õhus levivatest patogeenidest, nagu viirused, bakterid ja hallitusseente eosed.

Teie hingamisteede tõhus kaitse? Hingake õhku, mis on võimalikult puhas, vaba kahjulikest viirustest ega osakestest. Kuid külmal talvel kipuvad aknad ventilatsiooniks avamise asemel suletuks jääma. Siis suureneb õhuniiskus sees, nii nagu siis suureneb hallituse oht – ja koos sellega ka terviserisk. Ja isegi koroonapandeemia lõppedes pole Covidi viirus maailmast kadunud. See jääb alles ja võib ka edaspidi omada eluohtlikke mõjusid, nagu gripp ja RS-viirused. Nii et lihtsalt hingake TTK 99 HEPA õhukuivati ​​ja õhupuhastigaPuhastab ja läbib: Seade puhastab õhku oma topeltfiltrisüsteemis, mis koosneb eelfiltrist ja HEPA-filtrist ning tänu kõrgele hügrostaadiga juhitavale automaatsele õhukuivatamisele kuni 31 liitrit päevas, on see soovitatav ruumides kuni 90 m² või 230 m³.

Teie eelised lühidalt – õhukuivati ​​ja õhupuhasti TTK 99 HEPA …

 • puhastab õhku topeltfiltrisüsteemis, mis koosneb eelfiltrist ja HEPA filtrist ning vabastab selle 95 protsendist patogeenidest nagu viirused, bakterid ja hallitusseente eosed ning õietolm, majatolm ja peentolm, allergeenid ja muud õhus levivad osakesed .
 • veenab kõrge hügrostaadiga juhitava automaatse õhuniiskuse eemaldamisega kuni 31 liitrit päevas, sihtväärtuse eelvalikuga 30–80% suhtelise õhuniiskuse vahel 5% sammuga, mis on selles seadmeklassis konkurentsitu. Niipea, kui soovitud niiskuse väärtus on saavutatud või ületatud, lülitub kompressor automaatselt välja ja sisse.
 • LED-ekraanil olev valgustatud segmendinäidik teavitab teid praegusest õhuniiskusest, eelseadistatud sihtniiskusest ja järelejäänud töötundidest koos aktiveeritud 24-tunnise taimeriga ajapõhiseks sisse- ja väljalülitamiseks, kusjuures periood muutub 1-tunniste sammudega ( 1. kuni 24 h) saab programmeerida.
 • garanteerib usaldusväärse niiskuse eemaldamise ja ruumiõhu puhastamise tänu hügrostaadiga juhitavale automaatsele niiskuse eemaldamise süsteemile koos niiskuse eelvalikuga (30% kuni 80%), digitaalsetele õhukvaliteedi anduritele, neljale töörežiimile, sealhulgas pesukuivatusfunktsioon ja püsirežiim, madala müratasemega öörežiim ja kaheastmeline ventilaator.
 • näitab ruumi õhukvaliteedi olekut kolmes värvitoonis esikülje värvilise LED-ekraani kaudu:
  Sinine näitab, et õhuniiskus on liiga kuiv alla 50%
  Roheline näitab, et õhuniiskus on optimaalne vahemikus 50–70%
  Punane näitab, et õhuniiskus on liiga kõrge kõrgelt üle 70%.
 • täiendab oma funktsioonide valikut täiendavate mugavate funktsioonidega, nagu lapse turvalisus ja automaatne taaskäivitamine (mälufunktsioon). Kergesti eemaldatav õhufilter säilitab kohevuse ja lemmikloomade karvad ning seda saab kiiresti ja lihtsalt ära pühkida või välja pesta.
 • on mõeldud pidevaks järelevalveta kasutamiseks, sest sellel on nii 4-liitrine ülevoolukaitsega veepaak koos hoiatussignaaliga kui ka tagaküljel olev voolikuühendus vooliku kaudu õhust väljatõmmatava kondensaadi püsivaks ärajuhtimiseks.

TTK 99 HEPA mugavuskuivati ​​– kaubamärgi kvaliteet firmalt Trotec!

Kasutage Troteci kaubamärgi kvaliteeti kõrge väärtuse, ohutuse ja funktsionaalsuse tagatisena