You are currently viewing Mugavusõhukuivati ​​TTR 57 E: kuivatab ka kütmata keldreid ja garaaže alates 1 °C kuni 9 liitriga päevas – taas saadaval!

Mugavusõhukuivati ​​TTR 57 E: kuivatab ka kütmata keldreid ja garaaže alates 1 °C kuni 9 liitriga päevas – taas saadaval!

Elegantne TTR 57 E adsorptsioonkuivati ​​näeb liiga hea välja, et seda lihtsalt keldrisse või garaaži peita. Tegelikult! Seevastu adsorptsioonikuivati ​​TTR 57 E näitab oma tugevusi madalatel temperatuuridel alates 1 °C, kus tavapärased kondensaatkuivatid kuivatavad madala toatemperatuuri tõttu ebapiisavalt või ebaökonoomselt. Veel üks järeleproovitud adsorptsioonitehnoloogia eelis: kuivati ​​ei vaja kompressorit, külmutusagensit ega sulatuspause ning kuivatab seetõttu meeldivalt energiasäästlikult ja ilma häiriva mürata.

Kevad on saabumas ja kütmisperiood möödub. Niiskusaste tõuseb ja sobilik oleks keldrisse soetada õhukuivati. Adsorptsioonkuivati ​​TTR 57 E avaldab muljet kuni 9 liitrise päevase niiskuse eemaldamise võimsusega – ja kuivatab usaldusväärselt kütmata ruume, mille pindala on kuni 20 m². Ideaalne lahendus keldriruumide kaitsmiseks niiskete seinte eest ja roostetamise vältimiseks kütmata garaažides. Või selleks, et vältida talveaias klaasidele tüütut kondensvee teket või paatide kajutites niiskust. Mis kõige parem: tänu värvilisele LED-ekraanile näete kohe, kas õhuniiskus on tõesti roheline.

Teie eelised lühidalt – mugav õhukuivati ​​TTR 57 E

 • näitab esmapilgul, kuidas on ruumi õhuniiskus: Seadme esiküljel olev värviline LED-ekraan visualiseerib hetke õhuniiskust visuaalselt ahvatleval viisil.
  Roheline: ruumi õhuniiskus on optimaalses vahemikus 50-70%.
  Punane: õhk on väga kuiv, ruumi niiskus on alla 50%
  Sinine: õhk on väga niiske, ruumi niiskus on üle 70%.
 • on sihtväärtuse eelvalik: Sisestage lihtsalt soovitud õhuniiskuse väärtused 40, 50, 60 või 70% siht-eelvalikuna – ülejäänu teeb programmiga juhitav automaatne niiskuse eemaldamine.
 • sellel on püsirežiim: seade kuivatab pidevalt maksimaalse jõudlusega – isegi järelevalveta tänu välise kondensaadi äravoolu ühendusele.
 • pesukuivatusrežiimiga: märja ja niiske pesu kuivatamiseks elutubades, magamistubades ja majapidamisruumides – valikutega ‘kapikuiv’, ‘triiginiiske’ või ‘eelkuivatatud’.
 • võimaldab tänu kolmele puhuritasemele täielikku õhuringlust kuivatamise ruumis.
 • on varustatud 24-tunnise taimeriga, millega saate programmeerida soovitud sisse- või väljalülitusaja.
 • pakub taseme hoiatustuli, kui kondensaadipaak on täis, ning pestavat õhu- ja aktiivsöefiltrit tolmu ja loomakarvade filtreerimiseks.

Õhukuivati ​​TTR 57 E – kaubamärgi kvaliteet firmalt Trotec