You are currently viewing Mobiilne konditsioneer Spotcooler PT 5300 SP:jahutab tööpiirkondi ja masinasüsteeme üheaegselt kolme eraldiseisva külma õhutoruga.

Mobiilne konditsioneer Spotcooler PT 5300 SP:jahutab tööpiirkondi ja masinasüsteeme üheaegselt kolme eraldiseisva külma õhutoruga.

“Kuumusstress”, mis tuleneb üha kuumemaks muutuvatest suvedest ja sageli kaasaegsete jahutusvõimaluste puudumisest töökohal. Rääkimata käsitöö- ja tööstusettevõtetest, kus soojus on praktiliselt töötamise eelduseks. Ülemäärase kuumastressi tagajärjed võivad olla märkimisväärsed, mis võib viia terviserikkeni. Seetõttu on mobiilne Spotcooler PT 5300 SP teretulnud lahendus kõikjal, kus liigne kuumus häirib inimesi ja segab masinate tööd. Mis kõige parem: tänu kolmele eraldiseisvale külmaõhutorule jaotab see ka vahetu jahutuse korraga kolmes suunas.

Lõpuks saadaval olev Spotcooler PT 5300 SP on varustatud kolme eraldiseisva külma õhu toruga. Eelis: saate külma õhuvoolu hõlpsalt mitmesse suunda jagada. Kohtjahutit saab kasutada otse ilma ettevalmistustöödeta. Tõelise multifunktsionaalse punktjahutina saab seda kasutada mitte ainult punkt- või ruumiõhu jahutamiseks, vaid ka ventilatsiooniks või niiskuse eemaldamiseks. See mitmekülgsus võimaldab näiteks tõhusalt jahutada üksikuid tööpiirkondi või masinaid ja süsteemikomponente, serveri- ja võrguruume, punktjahutust üritustel, keevitustöödel või toitlustusäris.

See toimib järgmiselt

Lülitage lihtsalt sisse ja jahutage – Spotcooler PT 5300 SP on kasutamiseks valmis ilma igasuguste ettevalmistustöödeta ja pakub teile äärmiselt laia valikut nelja erineva kasutusvõimalusega rakendusi. Suure juhtpaneeli abil saate hõlpsalt ja intuitiivselt konfigureerida töörežiime.

  1. Ruumi õhujahutus: Integreeritud termostaat reguleerib automaatselt jahutusõhu juurdevoolu vastavalt kindlaksmääratud ruumitemperatuurile ja jahutab ruumi kuni eelvalitud sihttemperatuuri saavutamiseni.
  2. Kohtjahutus: seda punktjahutusõhu rakendust rakendatakse kolme reguleeritava külma õhukanali kaudu. Ümbritseva õhu temperatuuri ei võeta arvesse, selle asemel sisestatakse termostaadi kaudu soovitud väljundtemperatuur. See tähendab, et seadme saab paigutada kõrvalruumi, et ühendatud õhutranspordivoolikute kaudu sihtkohta külma õhku sisse voolata.
  3. Ventilaatori funktsioon: täpselt siis, kui õhkjahutust pole vaja, kuid soovitakse ventilaatoripõhist õhuvärskendust. Energia säästmiseks lülitatakse kompressor välja, kuni ventilaatori funktsioonid on saadaval.
  4. Niiskuse eemaldamise funktsioon: Spotcooleril on ruumiõhu sihipärasel kuivatamisel ka jahutav toime, kuid ventilaatori võimsus on viidud miinimumini.

Kohtjahuti automaatseks sisse- või väljalülitamiseks saate kasutada ka PT 5300 SP juhtpaneelil olevat taimeri funktsiooni. Juhtpaneelil on ka hoiatustuli, mis annab märku, et kondensaadipaak on täis, ja enesediagnostika funktsioon koos veanäidikuga.

Vajadusel saab sooja õhu väljalaskeava külge ühendada valikulise õhutranspordivooliku, mis juhib sooja õhu õue. Kondensaadimahuti tavapärase käsitsi tühjendamise asemel saab automaatse kondensaadi äravooluga ühendada ka valikulise kondensaadivooliku. PT 5300 SP tugev teraskonstruktsioon on vastupidav ning pakub tänu kompaktsele disainile ja stabiilsetele roolidele suurepärast manööverdusvõimet ja liikuvust.

Neli paljudest eelistest, mis mulle eriti meeldivad:

  • multifunktsionaalne konditsioneer ruumi õhu jahutamiseks, punktjahutuseks, ventilatsiooniks või niiskuse eemaldamiseks
  • kolme kanaliga kohtjahuti kolme eraldi reguleeritava külma õhu toruga erinevate sihtpiirkondade jaoks
  • Kohene kasutusvalmidus, kuna paigaldustööd ei nõua
  • taimeri funktsioon sisse- või väljalülitusaja eelvalimiseks

Mobiilsed kaubanduslikud konditsioneerid Trotecist