You are currently viewing Digitaalne True RMS-multimeeter BE52 – kümne funktsiooniga kõige levinumate mõõdetud muutujate jaoks ja tasuta nutitelefonirakendusega mõõdetud andmete hindamiseks.

Digitaalne True RMS-multimeeter BE52 – kümne funktsiooniga kõige levinumate mõõdetud muutujate jaoks ja tasuta nutitelefonirakendusega mõõdetud andmete hindamiseks.

  • Post category:Multimeeter

Igasuguste põnevate väljakutsete jaoks – uus BE52 tõeline RMS-multimeeter lõikab alati parima kujuteldava kuju, mida saab kasutada kaubanduses, kodustes toimetustes ja autotööstuses. Tänu suurepärasele funktsioonide valikule võimaldab see mõõta nii alalis- ja vahelduvpinget kui ka alalis- ja vahelduvvoolu, mahu, sageduse/töötsükli mõõtmist, takistuse mõõtmist, diooditeste või akustilise järjepidevuse teste. Mis kõige parem: saate mõõtmisandmeid Bluetooth®-i kaudu oma nutitelefoni edastada ja seal professionaalselt hinnata, kasutades tasuta rakendust MultiMeasure Mobile.

Kõikjal, kus elekter voolab või peaks voolama, pakub multifunkts/ionaalne seade BE52 väärtuslikke teenuseid paigaldamise ja tõrkeotsingu ajal. Kuna mõõteseade vastab mõõtekategooriale CAT III 600V, võimaldab see ohutult töötada hoone paigaldistes, näiteks statsionaarsetes tarbijates, millel on mittepistikühendused, jaotusühendused või jaotusseadmesse püsivalt paigaldatud seadmed. Lisaks eriti kulumiskindlale löögikindlast plastikust korpusele avaldab IP40 järgi tolmukindel BE52 muljet mõõteseadme ja mõõteliinide kahekordse isolatsiooniga vastavalt isolatsioonikaitseklassile II. Optimaalsed tingimused, seega , et saaksite ohutult ja usaldusväärselt mõõta ka karmides keskkondades.

See toimib järgmiselt

BE52 näitab mõõdetud väärtusi lihtsalt loetaval viisil suurel taustvalgustusega LCD-ekraanil. Tänu praktilisele hoidmisfunktsioonile saab mõõdetud väärtusi ka pärast mõõtmist ekraanilt lugeda. Järjepidevuse testi ajal annab helisignaal lühisest või suletud vooluringist märku ja võimaldab seega töö kiiremat edenemist, kuna mõõtmise ajal ei pea ekraanil silma peal hoidma.

Selleks, et mõlemad käed oleksid mõõtmistöödeks vabad, on seadme tagaküljele integreeritud lahtikäiv alus. See võimaldab arvesti asetada tasasele pinnale kergesti loetavasse asendisse. Pimedas töökeskkonnas tagab integreeritud taskulamp tööala optimaalse valgustuse. Seadme automaatne väljalülitamine (Auto-Power-Off) pärast 15-minutilist tegevusetust on akusõbralik ja praktiline.

BE52 on 100 protsenti “MultiMeasure Mobile’i valmisolekus” ja on seetõttu varustatud kõigi professionaalse mõõtmisandmete hindamise ja dokumenteerimise nõuetega. Salvestatud mõõtmisandmed kantakse lihtsalt ja mugavalt üle integreeritud Bluetooth® liidese kaudu nutitelefoni või tahvelarvutisse, et neid seal professionaalselt hinnata ja logida Troteci tasuta MultiMeasure mobiilirakendusega (Android ja iOS).

Ja hea teada: tõelise RMS-i mõõteseadmena mõõdab BE52 õigesti ka mittesinusoidseid signaalikõveraid ja määrab seega vahetult iga muutuja tegeliku efektiivse väärtuse. “Tõelise juure keskmine ruut” (tõlkes: “tegelik ruutkeskmine) tähistab tegeliku efektiivse väärtuse õiget määramist ja väljundit.

Neli paljudest eelistest, mis mulle eriti meeldivad:

  • digitaalne multifunktsionaalne mõõteseade, millel on lai valik mõõtmisfunktsioone
  • 4-kohaline LCD-ekraan (max ekraan 3999)
  • eriline vastupidavus ja jõudlus
  • automaatne vahemiku valik

Digitaalne tõeline RMS multimeeter BE52 – kaubamärgi kvaliteet Trotecilt!

Kasutage Troteci kaubamärgi kvaliteeti kõrge väärtuse, ohutuse ja funktsionaalsuse tagatisena.