You are currently viewing UUS LASERKAUGUSMÕÕTJA BD22: TUBLI ABIMEES KAUGUSTE, ÜMBERMÕÕTUDE, PINDALADE JA RUUMALA MÕÕTMISEKS KOOS LOODI JA MÕÕTERATTAGA.

UUS LASERKAUGUSMÕÕTJA BD22: TUBLI ABIMEES KAUGUSTE, ÜMBERMÕÕTUDE, PINDALADE JA RUUMALA MÕÕTMISEKS KOOS LOODI JA MÕÕTERATTAGA.

Uus laserkaugusmõõtur BD22

Uus laserkaugusmõõtja BD22: tubli abimees kauguste, ümbermõõtude, pindalade ja ruumala mõõtmiseks – lõpuks saadaval koos loodi ja mõõterattaga.

Uskumatult lihtne kasutada. Varustatud kõrge funktsionaalsusega. Need on vaid osalised eelised BD22 laserkaugusmõõturi osas. Muud plusspunktid on keerukad professionaalsed mõõtmistehnikad DIY hinnaga, näiteks maksimaalne mõõtmisulatus 50 m, mõõtetäpsus +/- 2 mm või ringi ümbermõõdu mõõtmine vahemikus 0 kuni 10 meetrit. Seega on head põhjused, miks seda laserkaugusmõõtjat soovitatakse nii arhitektidele ja inseneridele kui ka käsitöölistele ja ambitsioonikatele isetegijatele.

Lasermõõturiga BD22 on mõõtmised ja arvutused, näiteks põranda/seina pindade või ruumimahtude mõõdistus teie jaoks lihtne toiming. Saate määrata vahemaid, pindala ja ruumi mahtusid väga lihtsal viisil, teostada kaudseid seinte või riiulite kõrguse mõõtmisi või mõõta ise kõveraid jooni ja kumaraid ümbermõõte. BD22 trotsib tänu oma tugevale korpusele isegi kõige ebasoodsamaid tingimusi ehitusplatsil. Universaalne servakaitsega kummikate pakub tugevat kukkumiskaitset ning libisemiskindlad pehme käepideme vahetükid mõõteseadmes tagavad ka kindla haarde kõikides mõõteasendites.

See toimib järgmiselt

Kompaktse ja ergonoomilise disainiga laserkaugusmõõturiga BD22 saate määrata kuni 50 m kaugusele, aga ka sisepindu ja -mahtusid +/- 2 mm mõõtetäpsusega. Pythagorase funktsioon on integreeritud kaudseks mõõtmiseks, näiteks seinte või riiulite kõrguse mõõtmiseks. Mitmekülgne lasermõõtur on varustatud analoogmõõterattaga, millega saad millimeetri täpsusega salvestada kõveraid jooni, kõveraid ja ümbermõõte vahemikus 0 kuni 10 meetrit. Tänu integreeritud vesiloodile saate BD22 kasutada ka praktilise vesiloodina, et kontrollida, kas pinnad on tasased või paigutada esemed täpselt loodisesse.

Mõõdetud andmed esitatakse hõlpsasti loetaval kujul taustvalgustusega ekraanil ja salvestatakse ka sisemisse andmemällu (maksimaalselt 50 mõõtmist). Võimalik on ka mõõtmisandmete liitmine ja lahutamine, samuti pidevad mõõtmised funktsiooniga MIN/MAX.
Maksimaalse tööaja tagamiseks on BD22-l intelligentne automaatne väljalülitus, mis lülitab laseri automaatselt välja 30 sekundi pärast ja kogu seadme 3 minuti pärast, kui seda ei kasutata. See intelligentne energiasäästufunktsioon on eriti abiks kirglikul igapäevatööl ehitusplatsil ja teeb BD22-st pikamaajooksja vahemaamõõtmisseadmete seas. Tööks vajalikud patareid (2 x 1,5 V AAA patareid) kuuluvad juba tarnekomplekti.

Neli paljudest eelistest, mis mulle eriti meeldivad:

  • kauguse mõõtmine 0,05 m kuni 50 m
  • kaudne kauguse ja kõrguse või osalise kõrguse arvutamine (3-punktilised Pythagorase funktsioonid)
  • kauguste, pindalade ja mahtude täpne ja hetkeline mõõtmine
  • integreeritud mõõteratas kõverate joonte, kõverate ja ümbermõõtude mõõtmiseks (mõõtevahemik 0 kuni 10 m)

Kaugusmõõtur BD22 – kaubamärgi kvaliteet firmalt Trotec

Kasutage Troteci kaubamärgi kvaliteeti kõrge väärtuse, ohutuse ja funktsionaalsuse tagatisena