You are currently viewing Rahulolevad kliendid

Rahulolevad kliendid

 

 

Paljud meie kliendid annavad tagasisidet facebooki ja infomailile. Et, mitte kõike endale hoida, siis jagame seda ka teiega.  

 

Pildiotsingu smile tulemus

Tere Jaanus, olen unustanud sind tänada suurepärase “kodulooma” eest, see on tõesti fantasiline, sest see TÕESTI toimib. Olen elanud rahulikult üle köögiremondi ja poole kergem on elada kassiga (ma ei tea kas sa mäletad aga just tema pärast ma selle hankisingi, kuna mul on kõrge kassi allergia). Megatänud ja see riistapuu on tõesti igat senti väärt!!!

Coway Storm

Tervitades ja edu soovides,

Anu Linnas (2020)

Pildiotsingu smile tulemus  

Tere Jaanus.

 
Tänaseks on seadmed kohal.
Töötavad ja on effektiivsed.
Tulemus on suurepärane ja senise olustikuga võrreldes superlux!
Tajume kvaliteeti!
 
Aitäh!
 
Tarmo aprill (2020)
Coway Storm + Winix ZERO N
Pildiotsingu smile tulemus

Väga viisakas ja sõbralik teenindus. Mul on diagnoositud allergiline astma tolmulestade vastu. Soetasin siit omale Coway õhupuhastaja. Seade käis umbes 1 tund, kui juba oli hingamine parem. Kui muidu on õhtul voodisse minnes kindlasti vaja manustada allergia rohtu, siis teadlikult ma seda ei teinud ja nagu näha, polegi vaja. Hingamisteedes ei krabise ega poo, õhk liigub kopsudes vabalt ja seda on justkui palju  Kunagi varem kasutasin sarnast toodet ja unustasin, et mul astma on…müüsin toote maha ja mõtlesin, et mul pole enam vajagi seda. Mõni kuu läks mööda ja oli selge, et ilma selle masinata ei saa ma ravimitest mitte mööda vaadata ja ka siis ei ole hingamine öösel hea. Nüüd aga ei vaja ma taas ravimeid ja ööuni pole rikutud. Aitäh! 

Parimate soovidega,
Monika Saar (2019)

Pildiotsingu smile tulemus

Väga kiire teenindus. Tellimuse tegin kolmapäeva hilisõhtul, järgmisel päeval anti kaup kullerile üle ja reedel sain juba kätte!
Suhtlus samuti kiire ja asjalik.
Kaup kvaliteetne.
Soovitan kindlasti!

Parimate soovidega,
Eva (2019)

Pildiotsingu smile tulemus

“Minu kaks last, kellel on pidevalt allergiline nohu ja iga kord, kui keegi perekonnas haigestub, siis nakatub kindlasti keegi pereliikmetest. Soetasime endale 2 LightAir IonFlow õhupuhastit. Nüüd on olukord oluliselt parem.
Sel aastal pole lastel nii halb olnud. Mis on väga hea, siis ei pea ma nii tihti enam olema lastega kodus haiguslehel.

Lugupidamisega
Emmelie (2019)

Pildiotsingu smile tulemus

“Veel kord pean ütlema, et see õhupuhasti on üks mu parimaid sõpru!

Mul pole olnud mingeid  astmanähtusid, kuna ostsin õhupuhasti LightAir ..tundub, et mul pole valu rinnus üldse “

Lugupidamisega
Annika (2019)

Pildiotsingu smile tulemus

2018 hooaeg on nüüd läbi ja haige olen olnud üks kord. arasemalt iga sügis ja kevad ja seda mitu korda.
Ütlen ausalt, et ma ei uskunud õhupuhasti toimeese. Aga kuna sõbranna kiitis coway seadmeid, mille oli saanud mehelt jõuludeks, siis võtsin kuuks ajaks proovida.

Tulemus:
Õhupuhastajat töötades tunneme, et korteri õhk on palju parem. Olen vähem haige ja uskumatu aga tolmu on pindadel märksa vähem.

Evelin (2019)

Pildiotsingu smile tulemus

Pärast LifeAiri õhupuhasti mõnda aega kasutamist võime kahtluseta öelda, et nad töötavad uskumatult hästi ja on peaaegu täiesti hääletud. Näeme, kui palju saasta koguja kogub. Suurt tolmu ära ei võta aga seda õhus silmaga nähtamatud saasta on kollektoril näha. Oleme nüüd ostnud oma kolmanda LifeAir’i, mida kasutame magamistoas. Disain on ka ilus ja sobib meie koju.

Toomas (2019)

Pildiotsingu smile tulemus

Tere!
Otsisin õhupuhasti, sest meil on kass ja mul on allergia tekkinud. Pro Air  on spetsialist jaanus, kes on asjalik ja oskab soovitada õiget lahendust. Coway seadmega olen väga rahul – niisutab ja puhastab.

Sven (2018)

Pildiotsingu smile tulemus

Elan Tallinnas kesklinnas. Kuna olen astmaatik, siis tunnen kiiresti ära, kas õhk on puhas või mitte. Veebilehel www.proair.ee sain väga häid nõuandeid õhupuhasti valimiseks ning kiireid vastuseid kõigile oma küsimustele.
Olen Winix Zero Pro õhupuhasti ostmisega väga rahul! Tunnen tegelikult suurt erinevust astma sümptomite osas ning märgatavat “värske õhu” tunnet kodus !!

Lear (2018) Tallinn

Pildiotsingu smile tulemus

Soovitan!  Väga hea ja professionaalne teenindus.

Anna-Liisa (2019) Tallinn

Pildiotsingu smile tulemus

Tere! Olen super rahul oma uue LifeAir õhupuhastiga, mis mul magamistoas on.. Magan ka nüüd paremini. See, et kogujat on nii lihtne puhastada, on samuti suur pluss! Täname hea nõuande eest enne ostu, teie soovitus on minu probleemide lahendamiseks täiuslik. 

Inger  (2018) Tartu

Pildiotsingu smile tulemus

Tere!
Tahtsin lihtsalt saata suured tänud kiire teeninduse ja toreda ning asjatundliku vastuse eest 🙂 Olen väga rahul oma valikuga Coway Storm . Korteris on õhus uskumatu erinevus. Esimene nädalavahetus kasutasin õhupuhastajat suurel kiirusel, kuid nüüd olen pannud automaatika peeale. Seda on väga lihtne käsitseda ja see ei võta peaaegu üldse ruumi. 
Nii hea meel on, kui toode ületab ootusi.
Tahtsin lihtsalt oma kogemust jagada.
Veelkord tänu 🙂

Eva (2018)
Tartu

Pildiotsingu smile tulemus

www.proair.ee on minu kogemuste kohaselt väga teadlik ja abivalmis, kui teil on probleeme! Soovitan sõpradel soojalt Jaanusega ühendust võtta, kui nad abi ajavad, ta on väga aus ja otsekohene.
Peeter perega (2018)