Robottolmuimeja mopiga ECOVACS DEEBOT T9

699.00 km-ta 582.50

Robottolmuimeja mopiga ECOVACS DEEBOT T9 on järgmine samm nutikate tolmuimejaga ja puhastustehnoloogiaga robotite arengus.

Kirjeldus

Robottolmuimeja mopiga ECOVACS DEEBOT T9

robottolmuimeja

Parim DEEBOT sai veel paremaks

DEEBOT T9 on järgmine samm nutikate tolmuimejaga ja puhastustehnoloogiaga robotite arengus. Esmaklassiline TrueDetect 3D 2.0 ja TrueMapping 2.0 tehnoloogiatega robot suudab vältida objekte ja navigeerida läbi keskkonna suurepärase täpsusega. Tänu OZMO™ Pro tehnoloogiale pühib, harjab ja imeb DEEBOT T9 samal ajal tolmu kaks korda suurema imemisvõimsusega kui eelmised mudelid (kuni 3000 Pa). Olgu maas vaip või paljas puitpõrand, lemmikloomade karvad või tavaline tolm, teie põrand saab puhtaks.

Ja kui maja on puhas, saate nautida värsket lõhna! Esimese sisseehitatud õhuvärskendajaga tolmuimeja hoiab DEEBOT T9 teie maja pärast puhastamist pikalt värskelt lõhnavana, eemaldades lemmiklooma lõhna ja muud kopituslõhnad. Valige kolme erineva lõhna vahel või lülitage need täielikult välja. Teie valik.

Täiustatud rakenduse uuendus
Juhtige ja kohandage puhastamist kust iganes, kasutades äsja loodud ECOVACS HOME rakendust. Nautige nutikamat ja isikupärasemat kasutuskogemust kolmemõõtmelise kaardiga, mis kasutab teie kodu tegelikku vaadet.
Vahetage sujuvalt kahe- ja kolmedimensiooniliste maja kaartide vaadete vahel, et leida parim võimalik puhastusteekond.Juhtige ja kohandage puhastamist kust iganes, kasutades äsja loodud ECOVACS HOME rakendust. Nautige nutikamat ja isikupärasemat kasutuskogemust kolmemõõtmelise kaardiga, mis kasutab teie kodu tegelikku vaadet.
Vahetage sujuvalt kahe- ja kolmedimensiooniliste maja kaartide vaadete vahel, et leida parim võimalik puhastusteekond.

OZMO™ Pro 2.0

DEEBOT T9 saab rahulikult hakkama iga põrandaga tänu oma täiustatud OZMO™ Pro funktsioonile.
Seade samaaegselt pühib, harjab ja imeb teie põrandalt tolmu, et jonnakad plekid igalt põrandalt tõhusalt eemaldada.
Teie DEEBOT töötab nüüd ka vaiksemalt tänu uuele OZMO™ Pro komplektile.

Ülitugev imemisjõud

DEEBOT T9 maksimaalne imemisvõimsus on nüüd kaks korda suurem (kuni 3000 Pa).* DEEBOT T9 kasutab tugevat fiiberklaasi, et säilitada püsivaks puhastamiseks imemisvõimsust ning vaipadelt ja puitpõrandatelt tõhusalt tolmu imeda.

* Võrreldes DEEBOT OZMO T8-ga

Ühildub automaatse tühjendusjaamaga

Täielikult stressivabaks kodu puhastamiseks võib DEEBOT T9 töötada automaatse tühjendusjaamaga. Seadme saab osta eraldi ja selle värvid on kas elegantne Space Grey (kosmosehall) või Pearl White (pärlvalge).
Selles on ühekordselt kasutatav 2,5 l tolmukott, millel on looduslik ja keskkonnasõbralik paberist käepide.Jaama saate juhtida läbi ECOVACS HOME rakenduse, mis teavitab ka häälsõnumiga, kui see tööle hakkab. Automaatne tühjendusjaam ühildub ka DEEBOT T8 seeria ja N8 seeriaga.
  • Tolmukonteineri mahutavus 420 ml
  • Veeanuma mahutavus 180 ml
  • Tööaeg kuni 110 minutit
  • Laadimisaeg 6,5 tundi
  • Aku tüüp: Liitiumioon aku 5200 mAh
  • Müratase 67 dB
  • Roboti garantiiaeg 3 aastat
  • Aku garantiiaeg 2 aastat

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!