Allahindlus!

Aknapesurobot Winbot 920

389.00 km-ta 318.85

Nii raamitud kui ka raamita akende jaoks. Puhastuspadi on valmistatud eriti peenetest kiududest. Loodud just sulle!

Laost otsas

Kategooria:

Kirjeldus

Uudis toode, akanpesurpbot Ecovacs Winbot 920.

2021 aasta aknapesurobot, mis on edasiarendus Winbot 880 mudelist. Winbot 920 on tark aknapesurobot, mis nö juhtmega robotaknapesur, et puhastada suuri klaaspindasid.

Winbot 920 ühendatav mobiilirakendusega, mille kaudu on võimalik saada seadmelt informatsiooni, seda juhtida. Robotit saab automaatrežiimis tööle panna seadmelt aga ülejäänud juhtimine käib ainult mobiilirakenduse kaudu.

Seadme õhuke käepide annab kõrguseks kõigest 7,8cm.

Seadet on mugav ka transportida, kuna seade ja kõik tarvikud on paigutatud väga kompaktsesse ja mugavasse kohvrisse. Suurepärane kingiidee!

Winbot 920 ulatub koristama voolupistikust maksimaalselt 4,5m kaugusele ja puhastab kiirusega 0,40 m2 minutis (näit 1,5 m2 akent puhastab robot 4 minutit).

Selleks, et saada parim tulemus, soovitame Winbot 920 kasutada välispindadel õhutemperatuuriga vähemalt +10 kraadi.

Winbot 920 omadused

Aknapesurobot Winbot 920 analüüsib kogu puhastava pinna ja arvutab välja kõige optimaalsema puhastusteekonna, et puhastamise lõpus taas naasta alguspunkti.. Kui on soov teostada ühekordset kevadist põhjalikku puhastust või kui aknad on väga mustad või pikka aega puhastamata, peab seadmega puhastama akent arvatavasti mitu korda ja vahetama või puhastama puhastuslappi. Lisaks on seadmel süvapuhastuse funktsioon, millega puhastatakse klaas kaks korda ja kohtpuhastus, kus seade liigub ühe koha peal mitu korda edasi tagasi.

Seade ei sobi automaatrežiimis kasutamiseks akendel/klaasidel, mille raamid ei ole täisnurga all, on ümarad/kaarjad või madalamad kui 3 mm. Raamita klaaside ümber peab olema vähemalt 1 cm vaba pinda (näiteks kahe kõrvuti rõdupiirde klaasi vahe), et sensorid tunneksid ära klaasi ääre. Samuti ei pruugi seade liikuda üle kokku pandud klaaside vahelisest silikoonitud/tihendiga vuugist. Suurte akende puhul võib aken puhastamise ajal vajada lisaks klaasi niisutamist (pritsides puhastusvedelikku veel puhastamata pinnale), kuna seadme puhastuslapp muutub liiga kuivaks.

Puhastustee arukas planeerimine:

  • WIN-SLAM 2.0 tehnoloogia võimaldab WINBOT 920-l puhastada klaaspinnad põhjalikult.
  • Winbot loob süsteemse puhastustee, mis tagab täieliku katvuse ja naasmise alguspunkti.
  • Raamita akna vaevatu puhastamine: olenemata sellest, kas klaas on raamitud või mitte, tuvastab WINBOT 920 kõik servad ja kohandab oma puhastusprotsessi arukalt pinnaga.
  • See muudab selle ideaalseks majapidamisabiliseks erinevates olukordades, näiteks peeglite puhastamisel või talveaedades.
  • Häältoetus ja juhtimine rakenduse kaudu: intelligentset operatsioonisüsteemi saab hõlpsasti juhtida rakenduse kaudu – akna puhastamiseks pole vaja kaugjuhtimispulti.
  • Igakülgseks ohutuks puhastamiseks: WINBOTi mitmeastmeline turvakontseptsioon pakub intelligentseid lahendusi igas olukorras, nii et isegi kõrgete akende puhastamine on täiesti ohutu ja lihtne.
  • Lihtne hoiustamine ja ohutu kaitse tolmu eest: see on WINBOTide perekonna esimene kaasaskantav hoiukott. Seda on lihtne hoida ja seda on mugav kaasas kanda. Nii et teie WINBOT on alati ohutult hoitud.
  • Super elegantne kingitus emale või isale aga miks ka mitte vanavanematele.
Seadme suurus 250 x 250 x 78 mm
Kaal 1,7 kg
Automaatne puhastamine Jah
Optimaalse puhastusteekonna arvutamine Jah
Süvapuhastusprogramm Jah
Kohtpuhastus Jah

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!