You are currently viewing AENO Premium Eco Smart Heater kütteseadmed.

AENO Premium Eco Smart Heater kütteseadmed.

Ideaalne lahendus kontorisse või koju.Võimalus muuta temperatuuri seadmelt endalt. Energiasäästlik ja keskkonnasõbralik unikaalse küttetehnoloogiaga infrapunasoojendi, mis säästab teie raha juba esimesest käivitamisest! 2 korda väiksem elektrikulu võrreldes KÕIGI teiste klassikaliste “kütteseadmetega” ventilaator, konvektsioon, paneel, lamp, aku, õli, miniboks.

Tõhusam kui muud tüüpi kütteseadmed. Energiasäästlik infrapunatehnoloogia täiustab AENO küttekeha kuluefektiivsust maksimaalselt isegi kui kõige täpsemi küttesüsteem nagu kliimaseadmed, gaasikütteseadmed, keskküte, põrandaküte. Infrapuna kütteseade täiendab ideaalselt iga interjööri.

Esteetika igas millimeetris

Elegantsus igas detailis

Esmaklassilised materjalid

Õhuke ja tugev 11 mm klaasist korpus

Anodeeritud liivapritsiga ehtne alumiinium

Ultra selge karastatud klaas

Kummist padjad jalgadel Infrapuna kütteseade.

Väga kasutajasõbralik kokkupanek.

Reljeefne polt kruvitakse lihtsalt käsitsi ilma lisate tööriistadeta jalgade ja seinaklambrite paigaldamiseks. Lihtne paigaldus seinale või põrandale paigaldatud klambrite ja jalgadega. Paigaldamine seinale või lakke: horisontaalselt või vertikaalselt.

Infrapuna + konvektsioonkütte meetod AENO Premium LED Eco Smart Heater küttekeha eelised: Madal energiatarve 160 vatt-tundi kuni 700+ vatt-tundi Keskkonnasõbralikud materjalid on ohutud, looduslikud, vastupidavad Elegantne disain õhuke kuju Must ja valge Kõrge energiatõhusus ja ühtlane soojusjaotus Ümbermineku materjali ajabiili temperatuuri valik Mobiilirakenduse aja seadistus Nutikas energiasäästlik ja ökonoomne kliimaseade ilma soojus- ja elektrikadudeta. Muuda paneeli temperatuur 60 – 120°C Rakenduse kaudu Energiasääst kuni* Võrreldes KÕIGI teiste klassikaliste küttekehadega.

Reguleeritav klaasi kuumutamise temperatuur.

Ohutu lastele ja loomadele. Kukkumisel lülitub küttepane välja. Mugavaks ja ohutuks kasutamiseks seadke paneeli temperatuur nii madalale kui 60 kraadi Celsiuse järgi.

SMART INTELLIGENCE tehnoloogia AENO rakendus – Kohanduv ruumitemperatuur ja selle jälgimine.

Kasutusala: Külmaprobleemi lahendamine nutikalt ja jätkusuutlikult. Mikrokliima parandamine külmal aastaajal. Suvila: Kütte reguleerimine taimerile ruumides ja verandadel.

Küte vastavalt kindlaksmääratud stsenaariumidele Põhjamaad: temperatuuri soov ei sõltu ainult keskküttest. Talved on soojad või külmad – otsin paindlikku soojavarustust. HoReca: Kohvikute, baaride, restoranide külastajate esteetika ja mugavus. Hotellid, ilusadlongid: Esteetika ja mugavad tingimused töötajatele ja koolitustel osalejatele. Väikesed kontorid: ja renditud ruumid.

Tehnilised andmed: 365 mm x 1000 mm x 11 mm Küttemeetod: infrapuna + konvektsioon Materjal: karastatud klaas Maksimaalne voolutarve: 700W+ Pinge: 220-240V, 50Hz Reguleeritav paneelkütte temperatuur, 60°C – 120°C Kukkumis-/miselkaldeantub välja Kütteruumi katvus: kuni 30m2 AENO rakendus – ühendamine Wi-Fi kaudu 2,4 GHz Kaal: 8,9 kg CE, PUNANE, RoHs, REACH, WEEE, TUV (CE)